Профільна система REHAU KORSA DESIGN 70

Профільна система REHAU KORSA DESIGN 70
вікна рехау євро дизайн 70

Сучасну тенденцію в міській архітектурі можна визначити наступною основною ідеєю: більше світла і комфорту! При цьому мається на увазі, що світлопрозорі конструкції повинні забезпечувати максимально привабливий вигляд будови в цілому, надійно сприймати вітрові і температурні навантаження, сприяти створенню комфортного мікроклімату в приміщенні (температура, вологість, відсутність протягів), брати участь у формуванні інтер'єру приміщення.

Для виробництва металопластикових конструкцій торгова марка КОРСА завжди вибирає найкращі профільні системи з пропонованих своїм стратегічним партнером - німецьким концерном REHAU AG + Co, світовим лідером у застосуванні полімерних матеріалів у будівельній індустрії. А сьогодні торгова марка КОРСА з гордістю представляє результат довгих років співпраці - металопластикові вікна з нової п'ятикамерної системи REHAU KORSA DESIGN 70, створеної компанією REHAU спеціально для лідера вітчизняного віконного ринку торгової марки КОРСА.

Нова профільна система REHAU KORSA DESIGN 70 - це ексклюзивне поєднання практичного досвіду, інноваційного мислення і постійних високих вимог до якості та дизайну. Лише в творчому союзі постачальника і виробника створюється продукт, здатний задовольнити найвищі вимоги замовника. На жаль, економічна ситуація в країні змушує шукати найдешевші пропозиції, часом зневажаючи якістю. Однак, вікна встановлюються не на рік і не на два. Тому під час вибору віконних конструкцій таки слід заглибитися у вивчення технологічних моментів, які в майбутньому позбавлять вас від зайвих клопотів.

 

«Вікна КОРСА» не дарма пропонують зупинити свій вибір на профільній системі REHAU KORSA DESIGN 70, конструктивна глибина якої і П'ятикамерне будова при можливості установки склопакета товщиною 40 мм подбають про ефективну теплоізоляції. Але поліпшена теплоізоляція - не єдиний "плюс" конструкції. Заховані від ока технічні "дрібниці" перетворюють звичайне вікно в продуманий високотехнологічний механізм.

металопластикові вікна рехау євро дизайнПрофільна система REHAU EURO 70

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню