Разом з ТМ Вікна КОРСА - ДО ВЕРШИН! Як статус АТПР допомагає в розвитку бізнесу

Разом з ТМ Вікна КОРСА - ДО ВЕРШИН! Як статус АТПР допомагає в розвитку бізнесу

Компанія “Вікна КОРСА” вже понад 18 років успішно працює на ринку України і впевнено займає лідируючу позицію серед виробників металопластиковх конструкцій. 
Такий успіх заснований, в першу чергу, на якості виготовленої продукції. Це один із головних критеріїв, який чітко контролюється на всіх етапах нашої роботи, починаючи від виробництва вікон і закінчуючи сервісним, гарантійним та післягарантійним обслуговуванням. Тримати марку “якісного виробника” - надважке завдання, але завдяки нашим партнерам по всій Україні ми робимо це на відмінно!

В 2017 РОЦІ 30 ДИЛЕРІВ ТМ ВІКНА КОРСА ОТРИМАЛИ СТАТУС АТПР

Підтвердженням цього є зростаюча кількість Авторизованих торгових партнерів REHAU (АТПР) серед офіційних представників ТМ Вікна КОРСА по всій Україні. В 2017 році пройшли сертифікацію REHAU та отримали статус АТПР 30 офіційних партнерів ТМ КОРСА. 16 з них повторно пройшли сертифікацію, ще 14 - вперше отримали статус АТПР, і усі вони націлені на результат, інноваційність та якість. 

 

АТПР Ви впізнаєте за знаком якості REHAU

ЩО ОТРИМУЄ ДИЛЕР ВІД СТАТУСУ АТПР?
 • Постійний приток нових клієнтів​ від Rehau - щомісячно наші АТПР в усіх куточках України отримують рекомендації по зверненнях на гарячу лінію Rehau через веб-сайт компанії.
 • Можливість додаткового навчання​ в Академії Rehau - наразі така опція доступна тільки для АТПР.
 • Можливість прямого контакту з компанією Rehau щодо рекламної підтримки, проблемних або нестандартних ситуацій з клієнтами та інше.
 • Підвищення загального рівня офісу та компетентності співробітників, тобто зміцнення позиції дилера на віконному ринку та збільшення продажів та прибутків. 
КОНТРОЛЬ ЗА ЯКІСТЮ РОБОТИ АТПР

Сертифікат “Про надання статусу Авторизований торговий партнер REHAU” надається за результатами регулярного аудиту та контролю з боку технічного відділу REHAU. 

Перевірка здійснюється за наступними критеріями:

 • рівень організації процесу продажів та сервісного обслуговування;
 • наявність в офісі представника необхідних зразків продукції;
 • менеджери мають високий рівень кваліфікації та надають кваліфіковану консультацію по продукту та з питань енергозбереження.
 • рівень здійснення монтажних робіт відповідно до вимог ДБН.
ЩО ОЗНАЧАЄ СТАТУС АТПР для клієнта?
 • Вікна КОРСА виключно з німецьких профільних систем REHAU та відповідають найвищим вимогам відносно якості виробництва та монтажу.
 • Щорічний аудит якості гарантує довговічність та довгострокову функціональність вікон без надмірного догляду за ними.
 • АТПР у Вашому регіоні працює як Ваш особистий консультант з енергозбереження та може надати вам цінну інформацію, як зекономити на енергозатратах вашої домівки.
 • Постійне підвищення кваліфікації при Академії REHAU та навчальному центрі ТМ Вікна КОРСА у вигляді атестацій та практичних тренінгів дають Вам гарантію роботи з висококваліфікованими спеціалістами.

Що означає статус АТПР для клієнта ?

 • Ексклюзивні віконні рішення та індивідуальний підхід до вирішення саме Ваших потреб.
 • Виключне застосування високоякісних компонентів REHAU, таких як ущільнювачі, додаткові профілі та механічні з’єднувачі.

ПРИЄДНУЙТЕСЯ до професіоналів і ВИ !!!

Дилер Вікна КОРСА? Який він?
 
Хто він - дилер компанії "Вікна КОРСА"? Дізнайтеся в цьому відео
Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню