Ретро вікна в Києві. Нестандартні конфігурації пластикових вікон

Ретро вікна в Києві. Нестандартні конфігурації пластикових вікон
нестандартні пластикові вікна

Недавнє радянське минуле наклало характерний відбиток на зовнішній вигляд багатьох будинків. Забудова міст виконувалась за типовими проектами, де будівлі мали однакову планування з ідентичними вікнами, балконами і дверима. Як правило, вікна мали традиційну чотирикутну форму, що робило банальним дизайн будинків. Особливо постраждала архітектура старовинних міст, де неповторні будівлі з елегантними колонами, нішами, арками і ліпниною в буквальному сенсі спотворювати такими вікнами.

Збереження історичних куточків у містах

В Україні велика кількість населених пунктів має давню історію. Найбільші з них - міста Київ, Одеса та Львів, що виділяються незабутньою атмосферою старовинних вуличок, дворів і будівель. Керівництво цих міст лише нещодавно усвідомило важливість збереження історичного вигляду будинків, прийнявши низку нормативних актів про заборону застосування стандартних віконних рам. Тепер власники нерухомості зобов'язані встановлювати виключно декоративні вікна, що поєднуються із загальною архітектурою будівлі або кварталу. Це зовсім необтяжливо - навпаки, вибір віконної конфігурації перетворюється на захоплюючу процедуру. Купити вікна в Києві або будь-якому іншому місті, стало набагато простіше використовуючи інформацію в інтернеті. На нашому сайті Ви можете не виходячи з дому вибрати і зробити замовлення віконних конструкцій з віконного калькулятора, що саме по собі дуже зручно.

Нестандартні вікна бувають наступних форм:

 • круглі, напівкруглі або овальні, ромбоподібні або трапецієвидні;
 • арочні вікна;
 • еркерні вікна;
 • французькі вікна з аркою і скляними дверима;
 • трьох-, шести-або багатокутні вікна.

Ознайомитися з прикладами конфігурації декоративних вікон можна в офісах компаній-виробників металопластикових вікон. Однак не всі фірми займаються виконанням такої складної і відповідальної роботи, тому варто ретельніше підійти до пошуку універсальних компаній.

Наприклад, фірма "Вікна Корса" візьметься за виробництво вікон будь-якої складності та конструкції, попередньо домовившись із замовником про дизайн.

Адже окрім оригінальної форми віконної конструкції, можливе використання таких декоративних рішень:

 • різні кольори ламінації профілю - забарвлення під колір фасаду;
 • тонування вікон для створення штучної старовини;
 • оформлення з імітацією використання різних матеріалів, особливо цінних порід дерева;
 • псевдовітражі з найрізноманітнішими малюнками і палітрою;
 • шпроси в склопакетах - планки, що імітують ковані золоті, сріблясті або візерункові перегородки в стеклах;
 • фацети - вставки з фігурного скла, що дозволяють відобразити старожитні герби та візерунки;
 • застосування армованих арочних вікон різної форми. При цьому віконні конструкції робляться відкриваються, що абсолютно не утруднює провітрювання приміщень. Такі вікна мають унікальні характеристики і надзвичайно надійну фурнітуру, зміцнюючу арочний сегмент.

Декоративні елементи

Урізноманітнити і прикрасити віконні прорізи можна за допомогою додаткових аксесуарів: декоративних жалюзі, вишуканих штор, фальш-плетінь. Декоративні елементи у віконних конструкціях і склопакетах реалізують ексклюзивні дизайнерські задуми, відповідно до яких можливе досягнення гармонії не тільки з фасадом будівлі, а й внутрішнім інтер'єром приміщень.

Крім безсумнівної користі застосування нестандартних вікон в історичних містах, такі конструкції користуються попитом і у власників приватних будинків, бажаючих досягти гармонійності всього будинку і підкреслити оригінальність свого смаку.

З декоративними конструкціями від ТМ "Вікна Корса" ви скрасити одноманітність зовнішнього вигляду будівель і відчуєте себе славним реконструктором історичних будівель українських міст, підкреслюючи їх неповторність і чудову архітектуру.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню