Коли ми будуємо свій дім, то намагаємось зробити його не тільки красивим, але й безпечним. При виборі комплектації вікон варто звернути увагу на протизламну фурнітуру. Така фурнітура зробить неможливим злам стулки. Але вразливим залишається склопакет, адже не завжди доречною є установка протиударних стекол. В таких випадках широко застосовується установка захисних ролет, або як їх інколи ще називають рольставні.
Захисні ролети встановлюються в зовнішній віконний або дверний відкос, або ж, якщо є така необхідність, на зовнішню частину стіни. Конструкція ролет досить проста: короб з механізмом, направляючі і полотно ролети. Управління ролетами може бути як ручним, так і з автоматикою, в залежності від розміру ролет і їхнього призначення.
Матеріал, що використовується для виробництва ролет - алюміній. Товщина шару ролет, залежно від ступеня захисту, може бути 41, 55 і 77 мм.
Опустивши ролети на віконні та дверні отвори, їдучи у відпустку або залишаючи будинок всього на кілька днів, ми наче «консервуємо» його. Непрохані гості не зможуть зламати вікно або розбити склопакет і потрапити в приміщення, скориставшись нашою відсутністю.
Колір ролет можна підібрати в залежності від загального інтер'єру будівлі. Стандартні кольори: білий і коричневий, але можливий підбір і інших кольорів.
Встановлювати ролети можна як в приватних будинках, так і в квартирах на перших поверхах. Особливо затребувані ролети для комерційних приміщень, таких як магазини та офіси.
Де б не були встановлені ролети, вони завжди будуть на сторожі нашого спокою.