Ще більше комфорту з фурнітурою GU

Ще більше комфорту з фурнітурою GU

Крім основних функцій фурнітури металопластикового вікна, таких як провітрювання (відкид) та відкривання повністю, є ще ряд додаткових можливостей фурнітури, які суттєво підвищують рівень комфорту. 

ТМ Вікна КОРСА пропонує Вам  розширити функціонал металопластикових вікон і отримати більше можливостей для керування кліматом у Вашому будинку.

Мікропровітрювання. Всі ми користуємося металопластиковими вікнами. Повернув ручку вікна в нижнє положення - вікно герметично закрилося, повернув в верхнє положення і потягнув на себе - верхня частина вікна відхилилася в середину приміщення і вікно стало в положення провітрювання.

А що робити, якщо на вулиці холодно і в положенні провітрювання приміщення дуже швидко остигає? Дану проблему з легкістю вирішує функція мікропровітрювання. 

Функція мікропровітрюванняФункція мікропровітрювання

Як вона працює? Поверніть ручку вікна на 45% від верхнього положення (положення провітрювання). Верхня частина стулки при цьому відійде від рами на 5 мм. Ваша кімната отримає рівномірний та поступовий приплив свіжого повітря. І ніяких протягів!

ТМ Вікна КОРСА встановлює мікропровітрювання на всі вікна. Купуючи металопластикові вікна ТМ Вікна КОРСА Ви отримуєте мікропровітрювання без додаткової оплати!

Покрокове відкривання вікна. Ця функція також спрямована на розширення можливості регулювати клімат Вашого будинку. Якщо повне провітрювання (відкид) підходить для літа, а мікропровітрювання це ідеальне рішення для зими, то що робити в міжсезоння? Навесні і восени температура повітря може змінюватися від теплої до досить прохолодної. Для того, щоб забезпечити оптимальне провітрювання приміщення в умовах зміни зовнішніх температур і існує покрокове провітрювання.

Покрокове відкривання вікнаПокрокове відкривання вікна

Принцип роботи покрокового провітрювання простий. У діапазон провітрювання вбудовані три положення з частковою фіксацією. Тобто Ви можете встановити стулку в режимі провітрювання під трьома різними кутами. На вулиці холодно - встановлюємо мінімальний кут, потепліло - переводимо в таке становище.

Спробувавши один раз функцію покрокового провітрювання Ви вже не будете уявляти собі використання вікна без неї. Це дуже зручно!

Обмеження відкривання. Часто буває, що різкий порив вітру різко відкриває стулку вікна або двері і вона ударяється об раму або відкоси. Особливо це актуально для металопластикових дверей, адже двері мають велику площу і значну вагу. Уберегти Ваше майно в подібних випадках допоможе функція обмеження відкривання.

Фіксатор відкривання стулкиФіксатор відкривання стулки

Додатковий фіксатор зупинить стулку Ваших дверей або вікна у відкритому положенні, не даючи їй відкриватися далі. Стулка буде зафіксована в даному положенні, що виключить довільне закривання вікна. Щоб закрити вікно, Вам потрібно буде лише прикласти незначне зусилля і зрушити стулку з фіксатора.

Встановлення обмежувачів відкривання від ТМ Вікна КОРСА робить Ваші вікна та двері безпечнішими та зручнішими у використанні!

Комфорт складається з дрібниць. Кожна деталь, кожна окремо взята функція фурнітури підвищує для Вас рівень комфорту користування вікнами. Зробіть собі задоволення, замовляйте металопластикові вікна з повним функціоналом!

Більш детально про всі функції і переваги фурнітури GU Вам розповість продавець - консультант.

Хочете дізнатися ціну вікна? Викличте замірщика БЕЗКОШТОВНО і отримаєте професійну консультацію, дізнайтеся точну вартість вікна.

Викликати замірника безкоштовно

 

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню