Що впливає на розрахунок вартості вікон? Вся правда про онлайн калькулятор вікон

Що впливає на розрахунок вартості вікон? Вся правда про онлайн калькулятор вікон

За статистикою в 89% випадків після онлайн-розрахунку вартості вікна клієнт розчарований і відчуває себе обдуреним. Реальна ціна і ціна «з калькулятора» не збігаються, причому розбіжності значні. Якщо ви вирішили замовити і встановити вікно та захотіли дізнатися вартість, зробивши швидкий розрахунок на онлайн-калькуляторі, дізнайтеся, що вас чекає.

Автоматичний розрахунок вартості вікна

Більшість компаній чесно попереджають про те, що розрахунок вартості носить ознайомлювальний характер. У деяких випадках ціна вікна може дійсно співпасти з тією мінімальною комплектацією, яку показав калькулятор вікон. Але, як правило, озвучуючи свої критерії вибору та побажання, клієнт вибирає дорожчі варіанти віконної або дверної конструкції, які вже неможливі при базовій вартості вікон.

Як влаштований калькулятор розрахунку вартості вікон

Онлайн-калькуляторів сила-силенна, проте всі вони влаштовані приблизно однаково. У програму відправляються дані про існуючі параметри і їх вартість, користувач вибирає відомі йому дані і одразу отримує розрахунок вартості вікна, сформовану як сума вартостей обраних ним параметрів.

Ми всі розуміємо, що чим якісніші і докладніші вхідні дані, тим точніше результат, але згадайте, як ви заповнювали існуючий віконний калькулятор, намагаючись дізнатися вартість миттєво. Можливо, ви навіть знали, що вам потрібен двокамерний склопакет або профіль «Золотий дуб», але питання «висота» вже у багатьох викликав складності, тому що не всі знають, як правильно робити заміри.

Щоб розрахувати вартість максимально точно, потрібно досконально знати, як влаштовані пластикові вікна і які вони бувають. Звичайний користувач не в змозі внести в калькулятор вікон всі дані, що впливають на точний розрахунок, а якби міг - це було б набагато довше, ніж живе спілкування з замірником на місці. Тому віконний калькулятор в тому вигляді, в якому він зараз пропонується користувачам, просто не здатний видати остаточну і правдиву інформацію.

Які дані потрібні для розрахунку вартості вікна

Оцінити комплектацію і остаточно визначити вартість можна тільки після відвідин об'єкта. Викликати замірника для оцінки вартості ефективніше і швидше за низкою причин.

Такі фахівці зазвичай відмінно знають свою область і діють максимально ефективно. Ніяка компанія не стане тримати в штаті фахівців, які роблять неправильні розрахунки, адже потім витрати лягають на компанію, а негативні відгуки про затримку з поставкою псують її репутацію. Не стане співпрацювати компанія і з замірниками, які роблять свою роботу довго, адже кожного з них вже чекає наступна заявка на розрахунок. Тому таке відвідування займе мінімум часу (те, заради чого ви хотіли скористатися калькулятором), і дозволить визначити вартість (яка буде 100% реальною).

До обов'язкових даних, які впливають на розрахунки, відносяться:

 • Тип і розміри пластикових вікон. Існує кілька основних технологічних варіантів за типом конструкції і ряд модифікацій: одно-, дво-, трьохстулкове, глухе і з одним (двома) сегментами що відкриваються, з фрамугою і без.
 • Ширина і висота вікна.
 • Наявність нестандартних рішень: арочні, круглі, трикутні, багатокутні пластикові вікна.

Під час виклику замірник враховує також рівень сонця/тіні на стіні, де розташовується вікно, поверх і передбачувані атмосферні та вітрові навантаження, чого ви самостійно не зможете зробити, тому що дана характеристика формується як порівняльна з рядом інших умов, а вибір відповідного варіанту пластикових вікон будується в тому числі й на існуючій у компанії статистикою.

Спеціаліст на місці приймає рішення про вибір склопакета з величезної кількості варіантів (тільки в нашій базі на даний момент налічується 2000 модифікацій склопакетів), різноманітність яких пов'язана з різними характеристиками: з інертним газом в камері і без, максимальною звукоізоляцію, з енергозберігаючим склом, із застосуванням захисту від проникнення і т.п. Важливо розуміти, що немає склопакетів просто «краще» або «гірше»: посилення однієї властивості може вести до погіршення іншої (простий приклад - більш міцне скло буде важчим) і до кожної ситуації підбирається оптимальний варіант.

Після вибору модифікації залишається визначитися з фурнітурою і врахувати поточний курс долара, який, на жаль, змінюється буквально щодня, а саме з курсом пов'язана вартість комплектуючих.

Вибір фурнітури та додаткових комплектуючих набагато простіше зробити разом з фахівцем. Враховуються тип підвіконня, козирька, відливу, кольорове рішення, необхідність в антимоскітній сітці, в тонуванні, впровадженні протизламної системи та багато іншого.

Врахування всіх названих даних дозволить сформувати вартість вікна і станеться це вже через кілька годин після того, як майстер заміряє вікно, поставить кілька запитань і узгодить декілька моментів.

Невже всі калькулятори брешуть

Ми спробували уявити собі ідеальний калькулятора вікон і також компанію, яка підтримує його працездатність. По-перше, в кращому випадку 5% користувачів знайдуть в собі терпіння заповнити акуратно все, що потрібно для отримання точного результату, по-друге, цей результат буде точним лише на момент поновлення калькулятора (внесення свіжих даних про комплектуючі в наявності, курс валют та ін.), і по-третє, заповнюючий повинен попередньо ознайомитися з особливостями і термінами. І, що найголовніше, це все одно не дасть можливості приступити до розробки без особистого відвідування замірника, який при ідеальному збігу обставин підтвердить правильність розрахунків користувача, а в більшості випадків - трохи скоректує їх.
Гіпотетично такий правдивий калькулятора вікон можливий, але у компанії, яка має достатньо ресурсів для розробки та постійної підтримки подібного інструменту.

Можливо, це компанія настільки успішна, що може собі дозволити забезпечити подібне дороге обслуговування для дуже маленького відсотка її потенційних покупців, які, щоб самостійно розрахувати вартість готові витратити свій час на вивчення нюансів пристрою склопакетів. Можливо, така компанія більш компетентна в презентації та програмній розробці, ніж в пропонованій послузі, а можливо, відповідно до своєї маркетингової стратегії, просто включила витрати на підтримку калькулятора у вартість установки вікон.

Чому обирають Вікна КОРСА
 
 

Однак ці припущення носять виключно гіпотетичний характер, оскільки описаних ідеальних калькуляторів ми в мережі не зустрічали, на відміну від засмучених розбіжністю в розрахунках замовників. Цінуючи їх емоції, а також розуміючи об'єктивну неможливість запропонувати користувачам якісний і миттєвий онлайн-розрахунок, ми вважаємо за краще бути з нашими клієнтами чесними.

Ідеальний розрахунок вартості вікна

Витративши чимало часу на пошук ідеального розрахунку вартості для наших шановних клієнтів, ми прийшли до висновку, що максимально правильний розрахунок і максимальну економію вашого часу можна отримати, якщо відразу запросити замірника. Замірник виконає правильні заміри, врахує особливості конструкції і її розташування, порекомендує, яка комплектація вікна буде для вас оптимальною, і ви разом виберете остаточний варіант. На основі цих даних будуть підготовлені точні розрахунки, які клієнт отримає вже через кілька годин після візиту замірника.

Ми цінуємо наших фахівців і не змогли б прирівняти до сухих автоматичних розрахунків їх багаторічний досвід, досвідчене око, вміння слухати і з тисячі можливих вибрати найвигідніший для вас варіант. Втім, вам досить замовити замір по телефону або відправити заявку, й ви самі в цьому переконаєтеся. Заявка на розрахунок буде прийнята миттєво, заміри та підбір оптимального варіанту безкоштовні.

Порядок розрахунків

Через кілька годин після відвідування експерта на ваш номер телефону прийде СМС-повідомлення з посиланням на детальні розрахунки. Вам візуально буде представлена майбутня конструкція з розрахунками по її можливостям теплозбереження і вашої економії на комунальних платежах.

У розрахунок будуть включені і супутні витрати, яких не враховують онлайн-калькулятори: монтаж, демонтаж, доставка і підйом на поверх, висотні роботи (при необхідності).

З нами надійно

Ми готові надати вам по-справжньому вичерпну інформацію та необхідні консультації відносно вартості послуг і поділитися безцінними рекомендаціями від профі.

Наші переваги

Для вікон ми використовуємо найкраще, що є сьогодні на ринку

 • німецькі профілі REHAU (рехау),
 • австрійські склопакети,
 • німецьку фурнітуру GU із захистом від зламу, яка включена в базову комплектацію всіх наших вікон,
 • німецькі ущільнювачі.

Власне виробництво та налагоджений бізнес
2 власні заводи, понад 120 офісів по Україні.

Ми даємо гарантію на свою металопластикову продукцію
10 років гарантії на вікна, двері, балкони.

Ми притримуємося високих стандартів
Використовуємо технологію теплого монтажу за європейськими стандартами і стандартами ДСТУ.

Ми періодично проводимо акції і пропонуємо ряд вигідних умов:

 • Під час акції знижка 30%.
 • Можлива безкоштовна доставка (уточнюйте у консультантів).
 • Компенсація 35% вартості за державною програмою «Теплий дім» і IQ Energy.
 • Доступна розстрочка і покупка в кредит.
КОРСА - стабільний лідер інновацій
 
 

Не пропустіть кращу пропозицію

Замість приємного проведення часу на калькулятори, запросіть нашого фахівця і отримаєте безкоштовні заміри, витративши на них менше часу, ніж на спроби розрахувати вартість вікна онлайн.

Цінуйте свій час і не пропустіть свою кращу пропозицію!

Замовити заміри

Оцініть цю сторінку
Середнє: 4.4 (9 голосів)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню