Сімейний сюрприз - розіграш вікна у подарунок від ТМ Вікна КОРСА

Сімейний сюрприз - розіграш вікна у подарунок від ТМ Вікна КОРСА
Акція "Сімейний сюрприз" завершена!
Про це ми писали на нашій офіційній сторінці в Facebook.
Всім дякуємо за участь!

ТМ Вікна КОРСА оголошує про початок акції Сімейний сюрприз!

Кожну другу п’ятницю серед усіх друзів нашої сторінки у Facebook ми розігруємо подарунок – вікно, яке ми встановимо за будь-якою вказаною Вами адресою!

2 щасливчика з будь-якого куточка України кожного місяця гарантовано отримають від нас вікно в розкішній комплектації:

  • ексклюзивний 5-камерний профіль REHAU KORSA DESIGN 70 (вишуканий дизайн виступаючої стулки) або REHAU EURO 70 (максимум світла в приміщенні).

Акція вікно в подарунокПрофільна система REHAU KORSA DESIGN 70

  • інноваційний 2-камерний склопакет 40-мм з теплою дистанційною рамкою Swisspacer, заповнений інертним газом криптон та 2-ма енергозберігаючими стеклами. Якщо вікно виходить на південну або західну сторону, ми замінимо в склопакеті одне з енергозберігаючих стекол на мультифункціональне ClimaGuard Solar, яке окрім утримання тепла всередині приміщення запобігає нагріванню приміщення від сонячних променів. Такі склопакети наразі є унікальними на ринку України і є найкращими за всіма показниками.
  • німецька фурнітура Gretsch Unitas (GU) з антикорозійним покриттям, мікроліфтом, функцією мікрощілинного провітрювання та антизламними грибовидними цапфами.

Гарантія на все – 10 років. Клас енергоефективності А1, коефіцієнт опору теплопередачі R=1,07 кв.м*K/Вт (перевищує вимоги  ДСТУ на 43%!).

Для участі в розіграші потрібно лайкнути нашу сторінку в Facebook та написати коментар до посту.

Переможець буде обраний за допомогою генератора випадкових чисел random.org.

Перший розіграш вікна відбудеться вже 25 березня!

Результати розіграшу будуть опубліковані на нашій Facebook-сторінці у п’ятницю о 15.00 та надіслані повідомленням переможцю. Переможець має підтвердити свою участь до наступного понеділка, відповівши на повідомлення та залишивши контакти для запису на замір вікна. Якщо переможець не виходить на зв’язок до зазначеного часу, розіграш проводиться повторно.

Подарунком розіграшу вважається вікно площею до 3 м2 у вищезазначеній комплектації з москітною сіткою та підвіконням/відливом за необхідності. Монтаж вікна, а також декорування шпросами/вітражами або ламінування, підвищення класу зламобезпеки та інші додаткові елементи або опції сплачуються окремо.

ТМ Вікна КОРСА рекомендує для подарункового вікна замовляти “теплий” монтаж за вимогами ДСТУ.

ТМ Вікна КОРСА виготовляє та встановлює металопластикові конструкції по всій Україні більше 25 років – з 1998 року. Перша і наразі єдина в Україні компанія, що виготовила понад мільйон вікон REHAU і має загальнонаціональну торгівельну та сервісну мережу.

 

Фахівці та клієнти відзначають  компанію як лідера інновацій і неперевершеного виробника ексклюзивних вікон та дверей зі стабільно високими стандартами якості і обслуговування.

Постійні партнери-постачальники – німецькі компанії REHAU та Gretsch Unitas (GU). Виробництво компанії автоматизовано та укомплектовано обладнанням виробників найвищого світового рівня.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (6 голосів)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню