Скління балконів

Скління балконів
Скління балконів

Зараз прийнято використовувати житлове приміщення по максимуму. Ми намагаємося отримати користь з кожного квадратного метру. Балкон або лоджія найчастіше використовуються як потенційне продовження кімнати. На балконі можна обладнати робоче місце з комп'ютером або ноутбуком, організувати там невеликий спортзал і виставити будь-який спортивний тренажер. Також затребувані варіанти перетворення балконів і лоджій в оранжереї і зимові сади. Тому при склінні балкона належна увага приділяється зовнішньому вигляду і теплозберігаючим властивостям конструкцій.

Для скління балкона компанія «Вікна КОРСА» пропонує найрізноманітніші варіанти в залежності від побажань клієнта, габаритів приміщення та бажаного призначення. Якщо у Вас за вікном зелена зона - кращим варіантом буде панорамне скління. Ми виготовимо для Вас конструкцію від стелі до підлоги з великими склопакетами, і чудовий краєвид буде радувати Вас цілий рік. За необхідності склопакети в таких конструкціях виготовляються за допомогою тонованого або мультифунціонального скла.

Якщо Ви не плануєте утеплювати балкон, але бажаєте встановити захисну конструкцію від негоди з максимальною світлопропускною здатністю - тоді безрамне скління для Вас. Це новинка в асортименті компанії «Вікна КОРСА», яка стане прикрасою будь-якого балкона або лоджії.

Ви власник невеликого, але акуратного балкону - тоді розсувна система з алюмінієвих або ПВХ профілів Ваш ідеальний варіант. Розсувна система для скління балконів дозволить відкривати відносно великі стулки, не займаючи додаткового простору, що не ускладнює пересування по балкону.

Зверніться до наших фахівців і вони підберуть для Вас ідеальний варіант скління балкону, який стане для Вас предметом гордості.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 4.5 (6 голосів)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню