Все що треба знати про балконний блок і вікна на балкон

Все що треба знати про балконний блок і вікна на балкон

Балконний блок складається з вікна та дверей, при цьому виконує сполучно-розділову функцію. Він відокремлює житлову кімнату, забезпечуючи вільний вихід на балкон або лоджію, дає можливість провітрювання. Залежно від виду і характеристик профілю, ця конструкція має шанс стати помітною деталлю інтер'єру. Компанія "Вікна КОРСА", як виробник балконних перегородок пропонує велику різноманітність форм віконних конструкцій і варіантів колірної гами на вибір. Це дає можливість споживачеві поставити балконний блок, повністю відповідний його уявленням про естетику і комфорт.

Види балконних блоків

1. Стандартний балконний блок.

На даному фото найбільш економний і затребуваний варіант. Така конструкція передбачає глухе вікно з дверима на балкон, оснащеної розпашним механізмом. Через наявність мінімальної кількості рухомих систем, ціна такого блоку дуже невисока. Балконні двері цього профілю засклені не повністю, нижню її частину прикриває непрозора сендвіч-панель.

стандартний балконний блок - двері і вікно на балкон фото

 

2. Пластиковий балконний блок з дверима та поворотно-відкидним вікном.

Його установка обійдеться трохи дорожче за ціною, але подібне поєднання елементів гарантує покращений повітрообмін. Таке вікно може бути цілісним або розділеним, в залежності від габаритів отвору. У другому випадку, для здешевлення конструкції, одна з його частин не оснащуються поворотно-відкидний системою, а залишається глухою.

металопластиковий балконний блок з дверима і поворотно-відкидним вікном і глухим вікном фото

 

3. Віконний блок з балконними дверима по французькому типу.

Такий різновид блоку складається з двох повністю засклених стулок від підлоги до стелі. Його встановлюють у квартирах сучасної споруди, котеджах і приватних будинках. Оформлення виходу на балкон французьким вікном гарантує максимальне проникнення світла і бездоганний вигляд. Але тут обов'язково потрібно непрозора штора, особливо якщо це спальня. Установка балконного блоку подібного типу в будинках старої споруди не завжди можлива, оскільки для цього необхідно розбирати частину стіни, що може бути досить дорого і проблематично.

французький віконний блок, фото французького скління

 

4. Пластиковий балконний блок "чебурашка"

Таке оформлення виходу на балкон зустрічається досить рідко, оскільки підходить тільки для дуже широких прорізів. Двері розташовується посередині, а вікна по обидва боки від них. Залежно від вимог до повітрообміну, одне або обидва вікна оснащені поворотно-відкидними механізмами. Блок "чебурашка" доцільно встановлювати в квартирах і будинках з великими лоджіями, його ціна буде залежати від кількості рухливих систем.

балконний блок чебурашка фото

 

5. Балконні двері.

Вони можуть бути як комбіновані, так і окремо стоячі. Залежно від механізму відкривання, двері бувають розпашні, поворотні, поворотно-відкидні або розсувні. Скління може бути повним або частковим, коли нижня частина полотна закрита сендвіч-панеллю.

 

балконні двері фото
балконний блок - двері та вікно на балкон фото

Як вибрати вікна на балкон?

Купуючи балконний блок, ціна якого залежить від розміру, обраної металопластикової профільної системи, складності механізмів і кількості склопакетів, звертайте увагу на потреби приміщення, в якому він буде встановлений.

Якщо Ви плануєте встановлювати балконний блок, обов'язково враховуйте факт: чи засклений сам балкон? Від цього буде залежати енергозберігаючі характеристики ПВХ профілю і вартість майбутньої конструкції.

Якщо Ви вирішили купити балконний блок, вибір значною мірою буде залежати від необхідності утеплення. Коли балкон засклений, цілком достатньо однокамерного склопакета. Але багато замовників мають підвищені вимоги до шумоізоляції, в таких випадках, рекомендується вибирати двокамерний склопакет. Провітрювання забезпечує відкидний механізм вікна або самих дверей.

Якщо Ви вирішили замовити вікна на балкон, обов'язково враховуйте ширину та конструкцію отвору. Від цього залежить кількість стулок. Завжди беріть до уваги особливості інтер'єру кімнати, оскільки сучасні пластикові профілі можуть бути оформлені в будь-якій кольоровій гамі. Але на кольоровий балконний блок ціна з установкою буде трохи вище, ніж на традиційну білу конструкцію.

Як зробити замір?

Важливо! Якщо вибір балконного блоку зроблений, варто замовити безкоштовний замір. Фахівець не тільки правильно виконає заміри, а й порадить оптимальний тип конструкції для Вашого приміщення. Отримати професійну консультацію можна зв'язавшись з менеджером нашої компанії.

 

 

Щоб дізнатися точну вартість майбутнього балконного блоку, попередній замір проєму можна зробити своїми руками. Виконувати це слід за такою схемою:

  1. Виконуємо замір ширини та висоти балконних дверей від верхнього до нижнього відкосу;

  2. Вимірюємо ширину та висоту вікна від верхнього відкосу до підвіконня.

Отримані результати наносяться на ескіз. За ним Ви зможете дізнатися вартість майбутньої конструкції, зателефонувавши в нашу компанію. Якщо Ви вирішили викликати замірника, він виконає цю роботу більш професійно та безкоштовно.

Установка балконного блоку

Довіряти монтаж балконного блоку слід тільки професіоналам. Бажано, щоб цим займалися фахівці фірми, в якій Ви вирішили купити вікна. Вони добре знайомі з особливостями профілів і виконають цю роботу протягом декількох годин. Як правило, кінцева вартість конструкції складає ціну виробу та послуги з доставки та встановлення.

Монтаж проводиться в кілька етапів:

  1. демонтується старий блок;
  2. відкоси балконного блоку зачищаються;
  3. встановлюється новий блок;
  4. монтується пластиковий поріг;
  5. встановлюється підвіконня і зовнішній відлив.
Якісний монтаж металопластикових вікон і балконів
 
Розповідаємо чому важливо виконувати якісний монтаж вікон, як це робимо ми використовуючи технологію теплого монтажу.

 

 

Підвіконня, відлив, поріг, відкоси

Підвіконня вважається важливою складовою балконного блоку. Він виконує практичну і декоративну функцію, може служити підставкою для квітів у вазонах або плавно переходити в стільницю. Сучасні підвіконня виготовляються з ПВХ, мають гладку або шорстку структуру. Їх ширина може варіюватися, вона залежить від вимог замовника, і розташування штори, яка не повинна торкатися підвіконня.

Важливо! Якщо під підвіконням розміщується батарея, то він не повинен перекривати її більш ніж наполовину. Оптимальна відстань від підвіконня до батареї становить мінімум 10 см.

 

Замовити підвіконня

 

Віконні відливи можна вважати зовнішнім підвіконням. Його завдання - відведення вологи, захист вікна від снігу та дощу. Відлив доцільно встановлювати на не заскленому балконі, в іншому випадку, його можна замінити традиційним вузьким підвіконням. Це буде більш практичним рішенням, адже підвіконня на балконі або лоджії можна використовувати як функціональну підставку для вазонів та ін.

 

 

 

 

Щоб вихід на балкон був комфортним, необхідна установка дверного порога. Вони виготовляються з пластика або алюмінію і відрізняються по висоті, ширині та довжині. Поріг захищає від холоду, а своїм дизайном може поєднуватися з балконних блоком або підлогою. Як правило, він розташовується на невеликому підвищенні, і виглядає як повноцінна сходинка на кордоні між кімнатою і балконом.

Після монтажу блоку необхідно облагородити відкоси. Якщо цю роботу виконати якісно, то буде забезпечена повна герметичність конструкції. Замовити та встановити пластикові відкоси можна і своїми руками, але щоб уникнути ряду проблем, рекомендуємо замовити установку у фахівця.

 

 

 

 

Де купити балконний блок в Києві та іншому місті України з доставкою?

Придбати якісні балконні блоки Rehau в Києві не викликає особливих проблем. У "Вікна КОРСА" величезний вибір віконної та дверної продукції. Тут в широкому асортименті представлені металопластикові профілі та склопакети, які будуть служити захистом від шуму, пилу й холоду. Ми маємо десятки дилерів по всій Україні, які гарантують гідну якість продукції та монтажу. На нашому сайті Ви зможете зв'язатися з грамотними консультантами, подивитися фото і знайти найближчого дилера.

 

Замовити балконний блок

Оцініть цю сторінку
Середнє: 4.4 (12 голосів)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню