Які обрати металопластикові вікна на балкон?

Які обрати металопластикові вікна на балкон?

Має бути ремонт на балконі? Не варто панікувати, а потрібно грамотно прояснити всі ідеї, варіанти та можливості скління балконів.

Як правильно обрати вікна на балкон?

Щоб відповісти на це питання, потрібно визначити причину, по якій Ви вирішили поставити пластикові вікна на балкон чи замінити старі.

Нові вікна на балкон можуть збільшити кімнату, змінити дизайн приміщення, додати затишку, зменшити втрати тепла, зробити приміщення тихим.

Можна розглянути різні типи скління конструкцій: з профілю ПВХ, розсувні, алюмінієві, безрамні, а також звернути увагу на те, що алюмінієве скління може бути як тепле, так і холодне. Все залежить від ваших потреб.

Важливим фактором буде вибір профілю металопластикового виробу. Профіль REHAU добре себе зарекомендував у наших клієнтів з України. Компанія пропонує широкий асортимент металопластикових профілів. Базовий варіант скління - REHAU EURO 60. Більш теплі та функціональні - REHAU EURO 70 і REHAU BRILLANT DESIGN стануть кращим варіантом для лоджії чи балкону. Також для замовлення доступні ексклюзивні профільні системи - REHAU GENEO і REHAU SYNEGO. Ці профільні системи володіють максимальними характеристиками по енергозбереженню та звукоізоляції.

Розмір і вартість конструкції залежить від виду та розмірів Вашого балкону. Якщо лоджія являє собою декілька з'єднаних простих пластикових вікон, то балкон (зовнішня частина будови) буває:

  • г-подібний;
  • п-подібний.

Г-подібний балкон  

Якщо подивитися на нього зверху, то він нагадує букву Г, з одною боковою частиною, з'єднаною під кутом стійкою. Для такої конструкції найпоширеніший варіант відкривання - поворотна стулка в фронтальній частині балкону. Бічне вікно, в залежності від потреб, роблять глухим або з відкриванням.

Г-подібний балкон Г-подібний балкон

П-подібний балкон

П-подібний балконП-подібний балкон

Якщо подивитися на такий балкон зверху, то він нагадує букву П. У такого балкона є дві бічні частини, з'єднані кутовими стійками. На фронтальній частині балконні вікна частіше всього комплектуються вікнами, що відкриваються, а бічні - рідше.

Для кращого освітлення кімнати та гарного зовнішнього вигляду, рекомендуємо популярний варіант скління - французький балкон зі склопакетами на всю висоту балкону.

Вікна на лоджію

Лоджія є невід'ємною частиною житлового приміщення, має тільки фронтальне скління з відкриванням і не потребує бічне посилення. У новобудовах помітно переважають лоджії різних розмірів, зустрічаються й аркові конструкції лоджій.

Важливо! Продумайте спочатку кількість стулок лоджії, щоб було зручно помити вікна з боку вулиці. Якщо у Вас сонячна сторона, поцікавтеся варіантами захисту від сонячних променів.

Продумавши все до дрібниць, Ви заощадите гроші та час, а головне - Ваша нова лоджія чи балкон будуть Вам служити з користю та виправдають Ваші очікування.

 

Пластикові вікна на балконний блок

Затіявши зовнішнє скління, не забудьте про балконний блок. Балконний блок складається з балконних дверей та вікна, що стоїть поруч.

Балконні двері можуть мати два типи відкривання: стандартне (поворотний) і відкидне (для провітрювання). Вікно поруч може бути поворотне або поворотно-відкидне, але часто його роблять глухим (без відкривання). Для досягнення максимальної енергоефективності, вихід на балкон краще виконати з теплого профілю та встановити енергозберігаючі склопакети.

 

Монтаж металопластикових конструкцій

Встановлення балконного блоку займає небагато часу та проводиться в кілька етапів: демонтаж старого, монтаж і закріплення нового. А ось пластикові балкони та лоджії встановлюються довго, із застосуванням спеціального кріплення, а іноді зварювальних робіт. Вікно з балконними дверима встановлюється одночасно без зазорів між профілями (через спеціальний герметичний з'єднувач).

Пластикові балконні конструкції вимагають установки підсилюючих елементів, з'єднувачів, стійок, для надійної фіксації та міцності до вітрових навантажень. Додатково монтажники встановлюють козирки, відливи та москітні сітки.

Пам'ятайте! Якісний монтаж виробів – один з головних чинників успішного результату та їх подальшого безпроблемного використання.

Установка металопластикового балконного блоку та вікон на балкон одночасно - досить тривала процедура, але така заміна має свої плюси: ви заощадите на доставці, установці, замірі, всі «брудні» роботи проходять в один етап.

Якісний монтаж металопластикових вікон
 
Розповідаємо чому важливо виконувати якісний монтаж вікон, як це робимо ми, використовуючи технологію Illbruck монтаж.

 

Як обрати склопакет на балкон та лоджію

Склопакети можуть бути однокамерними (два скла) та двокамерними (три скла). Не плутайте з камерами в пластиковому профілі, він буває трьох, чотирьох, п'ятикамерний та більше (навіть восьмикамерний).

Для балконного блоку (якщо балкон чи лоджія засклені) можна обійтись базовим варіантом: однокамерний енергозберігаючий склопакет і трикамерний профіль. Для лоджії та балконів (для кращої тепло- та шумоізоляції) рекомендується обрати двокамерний склопакет і п'ятикамерний профіль.

 

Ціна на металопластикові вікна на балкон

На вікна на балкон ціна може варіюватися в залежності від профільної системи та типу склопакету.

Важливо! Перш ніж замовити, переконайтеся, що в розрахунок потрапили всі ваші вимоги та доповнення: відповідність конструкції-ескізу, заміри, вид і кількість відкриттів, фурнітури, вартість установки, демонтажу, доставки, облік у вартості москітних сіток, склопакетів, козирків, відливів, підвіконь.

Компанія Вікна КОРСА пропонує вигідні ціни на скління балконів і лоджій як в Києві, так і по всій території України. Слідкуйте за сезонними знижками та акціями!

Приклад розрахунку ціни на вікна на балкон

Профільна система Ціна*
REHAU EURO 60 10 723 грн
REHAU EURO 70 11 131 грн
REHAU KORSA DESIGN 70 11 586 грн
REHAU BRILLANT DESIGN 14 536 грн
REHAU GENEO 19 365 грн
REHAU GENEO PHZ 21 570 грн

*Ціни вказані приблизні для порівняння.

Замовити вікна

Оцініть цю сторінку
Середнє: 3.9 (39 голосів)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню