Металопластикові вікна в Києві: розширення житлової площі, облагороджування балкона

Металопластикові вікна в Києві: розширення житлової площі, облагороджування балкона
Металопластикові вікна в Києві

Зараз прийнято використовувати житлове приміщення по максимуму: нове століття змінило стандарти сприйняття житла і вимагає вилучення користі з кожного квадратного метра. Балкон найчастіше сприймається як потенційне продовження кімнати, житлового простору. У таких великих містах як Київ, розширення житлової площі стоїть особливо гостро, адже вартість квадратного метра житла там набагато вище ніж в інших містах. Тому металопластикові вікна в Києві користуються особливою популярністю. Скління балкона або лоджії не тільки збільшить житлову площу Вашої квартири, але і додасть Вашому житлу неповторну родзинку.

Обладнання такого приміщення часом буває досить витратним: все визначається цілями і завданнями балкона, який буде переобладнаний.

Залежно від кількості вкладень з балкона може вийде:

  • Літня кімната: щоб вона була комфортною та естетичної, на балкон необхідно встановити металопластикові вікна, провести герметизацію зазорів між стіною і рамою, внутрішньою обшивкою балкона.
  • Веранда: найбільш простий і недорогий варіант. Для неї потрібно скління будь-якими склопакетами або за допомогою безрамного скління.
  • Додаткове приміщення, робочий кабінет, місце відпочинку: на балконі влаштовують теплу підлогу, проводять освітлення.

Щоб ця площа була максимально зручною та комфортною для роботи і відпочинку, в наші дні затребувані оздоблення та утеплення балконів.

Засклення балконів і лоджій

Засклення балконів і лоджій виконується з метою зробити з балкона додаткову житлову кімнату або зручний робочий кабінет. На такому балконі можна обладнати робоче місце з комп'ютером або ноутбуком, організувати там невеликий спортзал і виставити будь-який спортивний тренажер. Також затребувані варіанти перетворення балконів і лоджій у оранжереї і зимові сади.

Без скління будь-який балкон буде відкритий вітру і опадам. Скління балкона ПВХ-системами розпашного типу - це можливість зробити обладнане приміщення захищеним від дощу, сухим, придатним для роботи та відпочинку цілий рік.

Пластикові рами володіють численними плюсами:

  • вони довговічні,
  • не вимагають особливого догляду,
  • відмінно поглинають звуки і шум з вулиці,
  • прості та зручні в експлуатації,
  • роблять балкон комфортним і теплим.

Утеплення балконів і лоджій

Навіть встановивши високоякісні склопакети, потрібно подбати про утеплення балкона. Щоб ваш балкон був комфортний не тільки влітку, можна встановити радіатори опалення, але це буде витратно і непросто. Бічні стіни і підлога у зимові місяці будуть промерзати, на них може виступати конденсат. Утеплення балкона полягає в безпосередній теплоізоляції стін і підлоги.

Зовнішня стінка балкона - це парапет, який утеплюють за допомогою пінопласту або спіненого поліетилену. Потім на змонтовану дерев'яну обрешітку закріплюють листи пінопласту або іншого відповідного утеплювача. Раціональніше всього обшити зовнішню частину парапету пластиковим сайдингом.
Стеля, капітальна стіна і стінки, що прилягають до сусідніх балконів, легко утеплюються листами пінопласту і обробляються сайдингом.

Утеплення підлоги

Поверхня підлоги перед утепленням ретельно вирівнюється за допомогою цементно-піщаних сумішей, а при необхідності підняти рівень підлоги виконується засипка керамзитом. Потім підлогу покривають шаром гідроізоляції і поверх нього укладають шар пінопласту. Щілини заливають монтажною піною. Поверх піни вкладають останній теплоізоляційний шар, в якості якого найчастіше затребуваний пенофол.
Після утеплення на підлогу балкона кладуть плитку, дошку, лінолеум.

Опалення підлоги

Варіант «теплої підлоги» передбачає обігрів підлоги балкона або лоджії за допомогою води чи електрики. Для міської квартири проведення води до балкону може бути витратним, але варіант з електропідігрівом підходить ідеально.

Підлога з електропідігрівом обійдеться досить недорого, не займе корисної площі, може забезпечити найбільш рівномірний прогрів підлоги. Це самий економічний варіант для балкона, який буде переобладнаний під продовження житлової кімнати.

Використання масляних радіаторів та електричних конверторів також має раціональну основу. Такі опалювальні системи оснащені термодатчиками і абсолютно безпечні, дозволяють легко підтримувати певну температуру на лоджії. До мінусів такого опалення балкона можна віднести, мабуть, тільки високе енергоспоживання.

ІФЧ нагрівачі, закріплені під стелею, підвісні панелі вважаються прогресивним варіантом опалення: приміщення рівномірно прогрівається, а система економічна і не вимагає великих вкладень.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню ×