Теплий день у Вікнах КОРСА

Теплий день у Вікнах КОРСА
Теплий день у Вікнах КОРСА

28 травня в м. Вінниця біля торгового центру Мега Мол проводився захід, який став традиційним - шоу популярної газети РІА. Теплий травневий день зібрав на площі багато молоді, сімей з дітьми, бабусь і дідусів.

Торгова марка Вікна КОРСА - надійний спонсор заходу не залишилася осторонь відмінної можливості порадувати дітей і дорослих. Загальній увазі був запропонований конкурс сімейного малюнка - «Теплий день у Вікнах КОРСА». Відвідувачі шоу RIA, отримали можливість проявити свої творчі здібності, індивідуальність і розмалювати яскравими фарбами справжні металопластикові вікна КОРСА!

Від бажаючих взяти участь у конкурсі не було відбою! І діти, і дорослі з однаковим інтересом приймалися за роботу. Малювали татусі й мами, малюки і школярі, бабусі і дідусі. І які позитивні малюнки виходили у результаті!

Переможцями стали всі учасники. Вони отримали подарунки від торгової марки Вікна КОРСА - фірмові чашки і футболки, олівці і фартухи, блокноти та магніти. Ну і, звичайно, відмінний настрій!

На завершення, серед учасників лотереї від газети РІА був проведений розіграш трьох подарункових сертифікатів на вікна ТМ КОРСА.

А відпочити від творчої праці допомагали веселі клоуни, які розважали малюків і дорослих. Стрибки в мішках, естафети, кеглі, малюнки на асфальті, танці для бабусь, конкурси для мам і татусів, феєрверки з мильних бульбашок - все це зробило свято незабутнім!

Спасибі всім, хто був з нами, подарував нам свою творчість і позитивні емоції!

Вікна КОРСА     З нами тепліше :)

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню