ТМ "Вікна КОРСА" – переможець конкурсу "Народный бренд" 2010

ТМ "Вікна КОРСА" – переможець конкурсу "Народный бренд" 2010
 ТМ "Вікна КОРСА" – переможець конкурсу "Народный бренд" 2010

В кінці року прийнято підбивати підсумки. Кожній компанії хочеться дізнатися оцінку своєї роботи серед клієнтів, споживачів послуг і в цьому допомагає щорічний конкурс "Народний бренд". Переможців конкурсу обираються шляхом голосування - заповнення анкет в газетах "РІА" та "20 хвилин", і на інтернет-сайті. Голосують самі ж покупці, адже девіз конкурсу - "Ви обираєте - ми нагороджуємо!". В цьому році було заповнено більше 10 тисяч газетних купонів і 6238 анкет в інтернеті. Нагорода "Народний бренд" означає: цей товар вважають найкращим більшість жителів міста.

Урочиста церемонія нагородження переможців відбулась 17 грудня 2010 року. І вже 7-й рік поспіль ТМ "Вікна КОРСА" отримує статуетку Ніки і звання "Народного бренду" в номінації "Вікна (встановлення та продаж)". Для нашої компанії таке всенародне визнання - найвища нагорода!

Дякуємо нашим клієнтам та всім, хто голосував за нас за Ваш вибір і довіру. Ми цінуємо кожного нашого клієнта і стараємось виправдовувати Ваші очікування високою якістю і сервісом.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (4 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню ×