Вхідні двері для котеджу

Вхідні двері для котеджу

вхідні двері для приватних будинків та котеджівВхідні двері для котеджу

ТМ КОРСА виготовляє  якісні вхідні двері для приватних будинків, магазинів або котеджів. Вони не тільки мають ефективний зовнішній вигляд, але й захищають приміщення від небажаних проникнень. 

Армування вхідних дверей

Вхідні пластикові двері володіють підвищеними вимогами до міцності. Ширина рами складає 68 мм, а стулки – 118 мм, що дозволяє встановити посилене армування товщиною 2 мм замкнутого контуру для надання максимальної жорсткості конструкції.

Поріг для вхідних дверей

Вхідні пластикові двері можуть комплектуватися пластиковим або алюмінієвим порогом. Алюмінієвий поріг більш зручний в експлуатації, так як його висота близько двох сантиметрів, а висота пластикового порогу близько семи сантиметрів. Алюмінієвий поріг являє собою дві алюмінієві пластини, з'єднані термовставкою, яка забезпечує теплоізоляцію і комфортну експлуатацію Ваших дверей.

Зламобезпека вхідних дверей

Для забезпечення зламостійкості вхідних дверей передбачена можливість установки протизламної фурнітури (запірна планка замка в такій фурнітурі виконана у вигляді гака і надійно фіксує стулку). Дверна фурнітура може мати одну або три точки замикання. Три точки замикання забезпечують більш щільний притиск стулки до рами і покращують теплоізоляційні якості конструкції.

Вибір склопакета

Склопакет у вхідних дверях може бути однокамерним, двокамерним, енергозберігаючим, тонованим, а також протиударним. Для надання дверній конструкції оригінальності можна використовувати армовані гнуті імпости різного малюнка, що дозволяє створювати унікальні дверні конструкції.

Петля вхідних дверей в змозі витримати навантаження до 250 кг. Для порівняння, петлі що застосовуються у вікнах, витримують навантаження до 100 кг.

 

Оцініть цю сторінку
Середнє: 4.8 (4 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню