Будь попереду: безрамне скління балкону в Харкові

Будь попереду: безрамне скління балкону в Харкові

Класичне рамне скління балкону — це, звичайно, красиво. Але чи бачили ви, як естетично та привабливо виглядає безрамне скління балкону із розсувним типом відкриття? 

Відсутність імпостів між стулками, розкішний вигляд та гладка поверхня всієї скляної конструкції нікого не залишить байдужим!

Зустрічайте — розсувна система безрамного скління Balcon від ТМ «Вікна КОРСА»!

 

 

Для усіх, хто цінує максимально відкритий простір та не бажає втрачати на якості віконних конструкцій — така система буде чудовим рішенням. При повному відкриванні системи, стулки не займають додаткової площі, забезпечують бездоганний панорамний краєвид з вікна і відкривають проєм на 95%. 

Розглянувши всі переваги такого засклення, власник квартири з міста Харків вирішив і собі встановити  розсувну систему Balcon, звернувшись до авторизованого партнера ТМ «Вікна КОРСА» Лисенка Олександра.

 

 

 

 

 

Що було використано при склінні цього балкону:

  • Профільна система безрамного скління BALCON;
  • Колір профілів — сірий анодований алюміній;
  • Заповнення — гартоване скло 8 мм (колір графіт).

Профільна система безрамного скління BALCON

Стулки цієї системи рухаються по направляючим рейкам, формуючи книжку у відкритому положенні. При цьому система дає можливість легко виконувати повороти стулок. Силіконові ущільнення між стулками захищають балкон від потрапляння опадів і вологи всередину. Стандартний колір системи — анодування сіре світле. Можливе також фарбування у будь-який колір за палеткою RAL або декорування під структуру дерева. 

Процес відкриття стулок і роботу механізмів системи можете переглянути на відео нижче.

 

До переваг системи також відносять:

  • Зниження рівня шуму на 15-20 Дб;
  • Довговічність;
  • Безпека у використанні завдяки технології гартованого скла.

Гартоване скло

Для створення гартованого скла виконують наступні процеси: 

  • звичайне листове скло нагрівають до температури 650-680 °C;
  • потім скло швидко і рівномірно охолоджують холодним повітрям з обох сторін. 

У результаті підвищується механічна міцність скла, його термостійкість і безпека при руйнуванні. При розбитті скло перетворюється на безліч дрібних уламків з тупими гранями, які не загрожують заподіянням серйозних травм. 

Замовнику сподобався балкон — наша компанія отримала ще один позитивний відгук від клієнта. Як результат, якісна система безрамного скління, встановлена сертифікованими монтажниками, прикрасила ще одну багатоповерхівку. 

Для отримання додаткової інформації про розсувні системи та можливість їх встановлення саме у вашій оселі телефонуйте на гарячу лінію за номером 0 (800) 210 210 або залишайте заявку, натиснувши на кнопку нижче. 
Наші кваліфіковані менеджери допоможуть обрати розсувку, зроблять прорахунок замовлення та організують приїзд замірника.

 

Замовити розсувну систему

 

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню