Вікна КОРСА підтримує місцеві бренди

Вікна КОРСА підтримує місцеві бренди

В лютому цього року за підтримки ТМ КОРСА у Вінниці та області стартував новий соціальний проект “Я люблю своє, Вінницьке”, мета якого підтримати місцеві бренди товаровиробників та допомогти сформувати їх репутацію та визнання серед містян. Учасники програми отримали спеціальний знак “Я люблю своє, вінницьке”, яким в місцевих мережевих супермакетах помічені їхні продукти на полицях магазинів. Тепер вінничани легко та швидко зможуть розпізнати товари місцевих виробників та зробити свій вибір на підтримку саме вінницьких виробників та брендів, які щодня працюють над покращенням своє продукції та роблять вагомий внесок в розвиток громади міста і області.

Спеціальний знак "Я люблю своє, Вінницьке"

Компанія “Вікна КОРСА” виступила титульним спонсором програми. Як відомий всеукраїнський бренд з головним офісом у Вінниці, ми пишаємося належністю до місцевої громади і можливістю підтримати інших виробників. На своєму прикладі ми раді показати підприємцям та мешканцям Вінниччини, що відданість справі, бездоганна якість продукції та реальна турбота про клієнта дозволяє досягнути значних успіхів. 

Довіра вінничан, рекомендації нас друзям як надійного виробника вікон вже 20 років поспіль допомагають нам рости та розвиватись! 

З нагоди 20-річчя офіційного виробництва Вікон КОРСА - Акція!

Чому ми вирішили підтримати цей проект

“Ідея підтримки вінницьких брендів, які орієнтовані на створення якісних продуктів місцевого виробництва, дуже важлива та корисна для нашої спільноти, - зазначив засновник бренду Вікна КОРСА Олександр Романєєв. - Ми як вінницька компанія, хоча і присутня по всій території України, дійсно зацікавлені в тому, щоб місцеві споживачі отримували якомога більше якісних продуктів саме вінницького виробництва. Тому підтримка цієї програми для нас перекликається з бажанням робити корисні справи для своєї громади.”

Олександр Романєєв, засновник бренду "Вікна КОРСА"

“Працюю у компанії “Вікна КОРСА” уже майже 15 років, бачила як вона розвивалася та міцніла, виходячи на всеукраїнський та європейські ринки. Пишаюся, що маю відношення до компанії, яка несе своїм клієнтам тепло та комфорт, яка робить відомим наше чудове місто. Програма “Я люблю своє, вінницьке” - це чудова можливість спільними зусиллями зробити наше місто ще кращим.”

Валентина Дячук, керівник дилер-центру ТМ Вікна КОРСА

“Участь  у  даному  проекті  вважаю  за  гарний  та  позитивний  досвід у розвитку  нашого  рідного міста. Надзвичайно важливо починати зміни з себе, з свого рідного та згодом бачити як розвивається все те, що кожного дня МИ з ВАМИ робимо разом! Пишаюся, що працюю в компанії, яка об’єднує вінничан та підтримує такі проекти.”

Олена Грєсєва, менеджер ТМ Вікна КОРСА

Підтримуй місцеві бренди з Вікна КОРСА

На сьогоднішній день програму підтримало багато вінницьких підприємців та бізнесменів. Для популяризації програми серед вінничан ми вирішили зробити невеличкий конкурс - Підтримуй місцеві бренди з Вікна КОРСА! 

Для участі в конкурсі потрібно зробити селфі на фоні спеціального знаку “Я люблю своє, вінницьке” (це може бути борд, позначка товару в магазині, публікація в газеті тощо) та викласти фото на своїй сторінці у Facebook з хештегом #Підтримую_місцеві_бренди_з_Вікна_КОРСА

Серед всіх учасників ми щомісяця будемо розігрувати цінні призи за допомогою random.org та публікуватимемо Ваші фото на своїй офіційній сторінці Вікна КОРСА у Facebook. 

Детальніше про умови конкурсу незабаром читайте за посиланням Підтримуй місцеві бренди з Вікна КОРСА.

“Я люблю своє, вінницьке” - це потужний соціальний проект, і ми закликаємо вінничан долучатися до нього та разом робити наше місто ще кращим!

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (4 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню