Вікна КОРСА в Тульчині

Вікна КОРСА в Тульчині
Вікна Корса в Тульчині

Вікна Корса в Тульчині. ПП Зубик Григорій Михайлович Постійні надійні партнери - це один з ключових факторів успіху роботи компанії КОРСА на ринку України. Мережа наших фірмових представництв під єдиним брендом Вікна КОРСА працює з 2005 року, і більшість дилерів, які ще в ті часи почали з нами співпрацювати, працюють під ТМ "Вікна КОРСА" досі, ставши за цей час не тільки партнерами, а й друзями.

Одним з таких партнерів є Григорій Михайлович Зубик - авторизований представник в Тульчині. Його офіс із задоволенням відвідують клієнти, адже професійні консультації менеджера з продажу Валентини супроводжуються незмінною привітністю, гостинністю і теплим ставленням.

Чітке виконання зобов'язань, професійний монтаж, порядність і сумлінність стали візитною карткою Григорія Михайловича, і, завдяки цьому, салон Вікна КОРСА в Тульчині рекомендують друзям і знайомим, багато клієнтів стають постійними.
Купити вікна Тульчин Ви зможете за адресою вул. Леніна, 15 (Автовокзал)

Ось деякі з відгуків клієнтів:

  • Песляк Оксана Євгенівна: Добросовісний працівник, все вчасно привезли, дуже задоволена якістю виробів. В будинку тепер тепло, і за вікнами дуже легко доглядати.
  • Мазур Сергій Олексійович: Добре працює, будь-які питання швидко вирішуються, буду рекомендувати друзям та знайомим.
  • Вовк Віталій Любимович: вчасно привезли, добре проконсультували - ми встановили енергозберігаючі вікна, буду замовляти ще.
  • Москалюк Лідія Олександрівна: Задоволені роботою і вікнами, встановили - і забули!

Бажаємо Григорію Михайловичу і його фірмі успіхів, процвітання і вдячних клієнтів!

Вікна-Корса     З нами тепліше :)

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню