Вікна КОРСА. Виставки

Вікна КОРСА. Виставки
виставка вікна КОРСА

Весна - пора будівельних виставок. Компанії, пов'язані з будівництвом, ремонтами готуються до сезону: знайомлять споживачів з асортиментом продукції, подають новинки. Кіровоград, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Донецьк, Вінниця - в цих містах покупці, дилери, будівельники, архітектори вже відвідували наші виставкові стенди.

Найбільший інтерес відвідувачів викликають металопластикові двері з вигнутими імпостами, алюмінієві системи, дизайнерські прикраси для склопакетів - лазерне гравіювання на склі з підсвічуванням, фацет, і енергозберігаючі новинки 2010-2011 року - заповнення склопакетів криптоном та вироби з профілю REHAU GENEO.

На виставках можна отримати кваліфіковані консультації кращих фахівців компанії КОРСА, визначитися з вибором конструкцій для скління свого будинку або ж підписати дилерські угоди.

Раді бачити Вас на виставкових стендах ТМ "Вікна КОРСА"!

21-а Національна виставка будівництва і архітектури «Фасад-весна-2011» 3 - 5 березня. м. Дніпропетровськ (Експоцентр «Метеор»)

22-я Виставка з будівництва та ремонту будинку і квартири «Ваш дім, Одеса 2011 (весна)» 3 - 6 березня. Г. Одеса (Морський вокзал)

IV-а Міжрегіональна спеціалізована виставка «Електропостачання, опалення, водопостачання, енергозберігаючі технологи» 10 - 12 березня 2011 року. М.Вінниця (ТПП)

Всеукраїнська будівельна виставка "Архітектура і будівництво" 10-13 березня. м. Донецьк (ВАТ "СВЦ")

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню