Вікна Rehau

Вікна Rehau
Вікна рехау

Особливості

Концерн REHAU почав свою діяльність в 1948 році і в даний час є світовим лідером у хімічній промисловості. Один з важливих напрямів виробничої діяльності концерну REHAU є випуск профільних систем, що використовуються при виготовленні металопластикових вікон. REHAU не тільки виробляє еталонний профіль для металопластикових вікон, його прогресивні досягнення в галузі хімії прийняті на озброєння медичними і косметичними фірмами Європи і Нового світу. Передові технології REHAU використовують такі гіганти індустрії, як німецький концерн Mercedes.

Підприємство, що випускає продукцію під торговою маркою «Вікна Корса» є VIP партнером концерну REHAU в Україні. Якість, що відповідає найвищим запитам, естетичність, підвищені теплоізоляційні характеристики виділяють металопластикові вікна Корса на ринку віконної продукції. Технічні характеристики виробів підпорядковані індивідуальним вимогам користувача. Сучасні протизламні системи встановлюються на металопластикові вікна з урахуванням ситуації на об'єкті, тепло-та звукоізоляція відповідають найостаннішим вимогам. Вікна укомплектовані одно- або двокамерними склопакетами.

Переваги

Металопластикові вікна з профільних систем REHAU мають п'ять беззаперечних переваг при їх експлуатації:

  • Довговічність - середній термін служби вікна становить 40 років.
  • Безпека - металопластикові вікна REHAU відповідають міжнародним вимогам за екологічністю і виконані із застосуванням високих технологій.
  • Надійність - посилена протизламність, першокласна фурнітура, високі шумо- і теплоізоляційні властивості.
  • Легкість в обслуговуванні - догляд за поверхнею вікон зведений до мінімуму.
  • Доступність - теплозберігаючі металопластикові вікна недорогі, враховуючи оптимізацію витрат на опалення, особливо в заміських будинках.

Профіль REHAU

Сьогодні компанія пропонує вікна виготовлені з декількох типів ПВХ-профілів REHAU, розширюючи вибір розмірів, кольорів, конфігурацій віконних систем.

REHAU KORSA DESIGN 70

Віконна профільна система, яка була розроблена спеціально для ТМ «Вікна Корса». Вона ж стала першим продуктом компанії адаптованим для України. Вікна з профільної системи REHAU KORSA DESIGN 70 будуть доповнювати інтер'єр Вашого будинку і радувати своїм зовнішнім виглядом. Різноманітність форм і кольорів конструкцій, а також стулки з поліпшеним дизайном відкривають для цього великі можливості.

REHAU EURO 60

Високоякісна, економічна, надійна 3- камерна система з глибиною 60 мм відповідає всім вимогам нових норм з теплозбереження. Важливою особливістю системи є два контури ущільнень, що затримують доступ протягів, пилу і вологи.

REHAU BRILLANT DESIGN

Вже сама назва говорить про високу якість зовнішнього вигляду профілю. Гладка блискуча поверхня із закругленими скосами, ідеальні прямі лінії роблять металопластикові вікна REHAU BRILLANT DESIGN сучасними і незвичайними. Характеристики системи поєднують в собі ексклюзивний дизайн і інноваційні технології. Результатом роботи інженерів компанії стали 5, 6-камерні металопластикові вікна глибиною відповідно 70 і 80 мм. Такі можливості відповідають найвищим вимогам до теплозбереження. Даний тип профілю підходить для скління всіх видів будівель, від квартир до музейних залів, відповідаючи вимогам архітектури і дизайну будівлі. REHAU позиціонує металопластикові вікна REHAU BRILLANT DESIGN як систему преміум-класу, що відповідає всім вимогам елітного будівництва.

REHAU GENEO

Нова профільна система REHAU GENEO виділяється у ряді концептуальних рішень REHAU. В основі інновації лежить застосування фіброволоконного матеріалу Rau Fibro, що відрізняється рекордною опірністю до навантажень. Одним словом, металопластикові вікна REHAU GENEO оснащені матеріалом, що застосовувався у літакобудуванні та в конструкціях гоночних автомобілів. В арсеналі REHAU GENEO шестикамерний профіль з глибиною 86 мм і присутність центрального ущільнювача, що забезпечує теплоізоляцію не менше 1,05 м2 °C/Вт. З конструкції вікна видалено сталеве армування, що позитивно впливає на трудовитрати, економічність та зручність транспортування продукції.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 4.8 (4 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню