Вітражі у Ваших вікнах

Вітражі у Ваших вікнах

Головним призначенням вітражів завжди було прикрашання храмів, соборів та церков. Сьогодні завдяки новітнім технологіям вітражне скління стало доступним для багатьох звичайних жителів. Виготовлення вітражів не займає багато часу, а композиція може бути зроблена з будь-яким візерунком та в будь-яких кольорах.

Вітражні вікна – це універсальне рішення. Вони ідеально підходять для будь-якого типу інтер’єру, наповнюють його шармом та унікальність, прикрашають новими фарбами і відтінками. Як правило,  вітражне скління використовують для декору фасадної частини приватних будинків, басейнів, веранд.

ТМ "Вікна КОРСА" пропонує різноманітні варіанти вітражного скління, які виготовляються індивідуально для кожного клієнта. Ви можете замовити у нас вітражі з різним орнаментом: рослинним, тваринним, графічним, вітражі із зображенням пейзажу та людей. Також нашим клієнтам доступні різні види виготовлення вітражів.

Вітражі не піддаються механічним впливам, доглядати за ними так само просто, як і за звичайними склопакетами, тому вони будуть радувати Вас та прикрашати Ваш будинок.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню