Вручення першого в Україні вікна Geneo

Вручення першого в Україні вікна Geneo

 Вручення першого в Україні вікна GeneoПерший в Україні покупець вікна з профілю REHAU GENEO Зозуліч Володимир

7 жовтня в Ужгороді відбулося урочисте вручення подарункового сертифіката першому покупцеві вікна REHAU GENEO в Україні. Щасливим володарем нагороди став наш представник у м. Ужгород (Закарпатська обл.) Володимир Зозуліч.

Диплом самому інноваційному покупцеві з найкращими побажаннями, вручив регіональний директор ТМ "Вікна КОРСА" по Західному регіону України Олександр Притула. Ми довго думали, який подарунок підійде першому покупцеві, і вирішили подарувати йому саме вікно! Вручення проходило в теплій дружній обстановці і залишило багато позитивних емоцій. Володимир зазначив, що "перший млинець не став глевким" і він дуже задоволений якістю виробу з інноваційного профілю REHAU GENEO.

Також Володимир зазначив, що виріб з профілю REHAU GENEO, не дивлячись свій масивний вигляд (ширина профілю 86мм), дійсно значно легше, ніж вироби з інших профільних систем, завдяки відсутності армування. Фурнітура у виробі працює чудово, а саме вікно дуже міцне завдяки інноваційному фіброволоконний матеріалу RAU FIPRO, який використовувався при виробництві REHAU GENEO. Також була відзначена унікальна система ущільнень RAU-PREM, адже додаткове центральне ущільнення раніше не використовувалося ні в одній системі профілів REHAU.

Кімната, в якій встановлено вікно стала найтеплішою в квартирі, адже показників теплозбереження, якими володіє REHAU GENEO немає ні в одній системі профілів - профіль, по суті, не має конкурентів.

Ми від душі вітаємо Володимира Зозуліча, і сподіваємося, передова технологія профілю REHAU GENEO принесе багато позитивних емоцій клієнтам ТМ "Вікна КОРСА" по всій території України.

Вікна КОРСА З нами тепліше :)
Подарунковий сертифікат на вікно виготовлене з профільної системи REHAU GENEO.

Подарунковий сертифікатПодарунковий сертифікат

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню ×