Виставка в Дніпропетровську

Виставка в Дніпропетровську
Виставка вікон в Дніпропетровську

З 4 по 7 жовтня 2011 року в Дніпропетровському Експоцентрі «Метеор» відбулася 22-а Національна виставка енергоефективного будівництва і дизайну «Фасад IN DESIGN - 2011».
На відкритті виставки був присутній Керівник відділу продажів віконних технологій компанії REHAU Бакум Олександр Володимирович.

За 4 дні роботи виставку відвідало 6213 фахівців. Особливий інтерес відвідувачів викликали енергозберігаючі матеріали та технології будівництва, представлені учасниками виставки.

ТМ "Вікна КОРСА" представляла свій стенд, а також, виступала партнером Асоціації Енергозбереження, що займається популяризацією енергозберігаючих технологій, зокрема енергозберігаючих вікон і отримала масу позитивних відгуків від відвідувачів і гостей, та організаторів виставки. Про результати участі та проведених переговорів можна буде судити з плином певного часу, але проявлений інтерес дає надії на встановлення вигідних партнерських відносин з рядом компаній.

Дякуємо за активну участь і допомогу в організації роботи на виставці наших офіційних представників в Дніпропетровську, а також менеджерів Запетрук Вікторію та Зубкову Ольгу. Для них ця виставка була першою, і стала серйозним кроком у роботі з нашою компанією. Купити вікна Дніпропетровськ Ви зможете відвідавши офіси наших офіційних представників.

Бажаємо удачі та перемог нашим партнерам! Дякуємо всім відвідувачам нашого стенду, конференцій за інтерес та увагу і чекаємо Вас у фірмових офісах ТМ "Вікна КОРСА"! 

Вікна КОРСА     З нами тепліше :)

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню