Як захистити свою оселю від зламу?

Як захистити свою оселю від зламу?

Зламобезпека, мабуть, одна із найважливіших ознак комплектації вікна, та і в сьогоднішніх реаліях дуже актуальна.
Складна економічна ситуація, та й геополітична, ведуть до підвищеного криміногенного рівня. Для нас з Вами, як для власників квартир і будинків, це підвищений ризик стати жертвою звичайного хуліганства або навіть пограбування.

протизламні вікна та дверіПротизламні вікна та двері
протизламні вікна та дверіПротизламні вікна та двері

Щоб не стати жертвою хуліганства і взагалі попередити такий ризик, по-перше, потрібно звернути увагу на вікна та двері. Саме через них "небажані гості" потрапляють в приміщення. А це означає, що їхній рівень зламобезпеки повинен бути максимальним. Давайте розберемося, як замовити надійне вікно.

Клас зламобезпеки віконних і дверних конструкцій може бути 3-х видів: WK-1, WK-2, WK-3. Протистояння злому протягом 6 хвилин із застосуванням різного інструменту і є основною відмінністю між класами.

класи зламобезпекиКласи зламобезпеки

Для кожного класу ми рекомендуємо спеціальну комплектацію як зовнішніх елементів фурнітури, так і внутрішніх. Ну і, звичайно ж, спеціалізований склопакет.

Складові антизламного вікнаСкладові антизламного вікна

Визначити, який клас зламобезпеки потрібен саме Вам зовсім не складно, адже, можливо, саме у Вашому випадку і не потрібен найвищий. Вивчивши основні параметри Вашого об'єкту і його місце розташування, наші фахівці обов'язково нададуть індивідуальні рекомендації щодо наповнення замовлення.

Для початку варто визначитися з вибором профільної системи. Її конструктивна глибина, камерність і ширина стінок мають дуже великий вплив на ударостійкість конструкції. Широкий ряд профільних систем REHAU дозволяє зробити правильний вибір. Також особливу увагу слід приділити вибору внутрішнього армування.

металопластиковий профіль з армуванням
металопластиковий профіль

Далі вибираємо комплектацію протизламної фурнітури. Замки і петлі, цапфи і відповідні планки повинні бути виготовлені з високоякісного металу. Пропонована нами фурнітура GU є ідеальним рішенням.

Антизламна фурнітура GUАнтизламна фурнітура GU

Тепер варто визначитися зі склопакетами. Протиударна плівка, гартоване скло і триплекс - це основа броньованих склопакетів. Можливі практично будь-які варіанти комплектації і ширини даних матеріалів.

протизламне скло

Тепер Ви знаєте як себе захистити, особливо якщо вищеописане поєднати з підписанням договору з охоронною компанією.

визначення класу зламобезпеки

визначення класу зламобезпеки

Зробіть свій будинок неприступною фортецею, а ми Вам у цьому допоможемо. Телефонуйте! Відповімо на всі Ваші запитання.

Дізнайтеся вартість своєї безпеки 

Оцініть цю сторінку
Середнє: 4.4 (10 голосів)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню