З Днем Незалежності!

З Днем Незалежності!
З Днем Незалежності!

День незалежності особливе свято. Саме поняття "незалежність" має для нас важливе значення. Нам, ТМ "Вікна КОРСА", нашим партнерам і колегам, незалежність країни дозволила здобути, в тому числі, і фінансову незалежність. Це має ключове значення в умовах набутого капіталізму. ТМ "Вікна КОРСА" бажає всім сил, наполегливості та натхнення, життєво необхідних для успішної та незалежного життя в нашій рідній країні. 

З приводу свята ТМ "Вікна КОРСА" проводить багато заходів та акцій. Зокрема для клієнтів наших власних точок продажу в районних центрах (Гайсин, Хмільник, Калинівка, Могилів-Подільський, Бар), нових точок (Іллінці, Липовець, Шепетівка, Енергодар) надається святкова додаткова знижка 5%. Акція діє з 24 серпня 2010 до 6 вересня 2010 року. 

У рамках підготовки до свята ТМ "Вікна КОРСА" проводить виїзні рекламні заходи. Зустрічайте наші фірмові брендовані намети в своєму місті. 

А в Ладижині ТМ "Вікна КОРСА" виступає спонсором святкувань Дня незалежності (24 серпня 2010 року, площа Фонтанів біля ДК "Прометей")! 

Приходьте і святкуйте разом з ТМ "Вікна КОРСА" - подарунки гарантовані!

Вікна Корса – з нами тепліше:)

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню