Виставка "ПРИМУС 2011"
З 24 по 28 січня 2011 року в КиївЕкспоПлаза проходить ХІ Міжнародна спеціалізована виставка "ПРИМУС: ВІКНА. ДВЕРІ. ПРОФІЛІ 2011". У програмі виставки семінари, конференції, а також міжнародний конгрес "ВІКНА. ДВЕРІ. ФАСАДНІ СИСТЕМИ. АРХІТЕКТУРНЕ СКЛО"
Виставка розрахована на дилерів і кінцевих споживачів світлопрозорих і огороджуючих конструкцій.
ТМ "Вікна КОРСА" представила свій виставковий стенд, основний акцент на якому, крім якісної продукції та надійної підтримки своїх партнерів, був зроблений на інноваційних технологіях продажів. Лазерне 3D-шоу, затишна дружня обстановка, а також команда професіоналів допомагають нашим відвідувачам зробити правильний вибір.
Ми запрошуємо наших постійних партнерів і людей, які хочуть мати стабільного та надійного партнера для роботи на ринку світлопрозорих і огороджуючих конструкцій, відвідати наш виставковий стенд і приєднатися до команди лідерів!