Зимовий сад - перлина вашого будинку

Зимовий сад - перлина вашого будинку
Замовити зимовий сад

Конструкторські рішення компанії "Вікна КОРСА" дозволять реалізувати найсміливіші архітектурні проекти.

  • БІЛЬШЕ СОНЦЯ. Знайти свій оазис світла можна в зимовому саду.Відкрите світло, що проходить крізь будинок, зігріє в будь-який час року.
  • БІЛЬШЕ КОМФОРТУ. Вас чекає новий стиль життя. Зимовий сад приховає кордон між будинком і природою.Життя в гармонії з природою - що може бути краще?
  • ПРИКРАСА ВАШОГО БУДИНКУ. Зимовий сад - прикраса будинку і гордість господаря. Вам потрібно місце для проведення свят і зустрічей всієї родини - зимовий сад краще рішення! Це місце, де з гордістю приймають гостей.
  • МІСЦЕ ДЛЯ СПІЛКУВАННЯ. Зимовий сад неодмінно стане центром сімейного дозвілля. Кожен вечір, проведений у зимовому саду, буде особливим.
  • ВЕСНА, ЛІТО, ОСІНЬ, ЗИМА. У будь-який час року з зимовим садом ви завжди будете в першому ряду на виставі "Природа крупним планом".

Для виготовлення зимового саду ми використовуємо алюмінієвий профіль компанії TS Aluminium (Німеччина).

Алюмінієвий профіль для зимових садів від ТМ "Вікна КОРСА" виробляється виключно в Німеччині з "первинної" сировини. Конструкції виходять міцними і легкими з оригінальним дизайном.

Якщо ви плануєте опалювати свій зимовий сад, ми застосовуємо "теплий" профіль з термоізоляційними вставками і енергозберігаючі склопакети.

Зимовий сад може бути пофарбований у БУДЬ-ЯКИЙ КОЛІР RAL або декорований під фактуру дерева. Завдяки покриттю з використанням металізованого порошку, забезпечується довговічність і висока якість фарбування.

Вибираючи зимовий сад, варто звернути пильну увагу на форму даху. Форма даху залежить від двох чинників: від архітектури будинку, до якого примикає зимовий сад, і від Вашого смаку та побажань.

У бокових стінах зимового саду можливі різні системи відкривання: від класичних балконних дверей до розсувних дверей і систем гармошкою.

Холодний зимовий сад, у якого немає бокових стін - називається тераса.

Зимовий сад може бути оснащений вентиляційною системою, у зимовий сад можуть бути встановлені вікна у стелю і, звичайно ж, москітні сітки.

Ви хочете зайнятися будівництвом зимового саду? Все що Вам потрібно - це вибрати форму зимового саду і звернутись до фахівців ТМ "Вікна КОРСА".

Нижче наведені часто використовувані форми зимового саду, проте можливе виконання нестандартного проекту.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню