GENEO INOVENT - інноваційна розробка

GENEO INOVENT - інноваційна розробка

Інновації для поліпшення життя! - Ось ідеологія компанії REHAU - офіційного постачальника профільних систем для ТМ "Вікна КОРСА".Абсолютно всі розробки REHAU спрямовані на поліпшення якості життя, приносячи в наші будинки затишок і комфорт.

У березні 2012 року всі найбільші світові виробники віконної продукції, виробники супутніх товарів і виробники віконного обладнання брали участь у всесвітній виставці вікон, дверей і фасадів fensterbau / frontale 2012 у Нюрнберзі, Німеччина (докладніше про виставку в нашій статті Виставка fensterbau / frontale 2012 у Німеччині).
Дана виставка позиціонується як міжнародний майданчик для презентації останніх новинок віконного ринку.

Компанія REHAU, будучи традиційним учасником виставки вікон fensterbau / frontale, в 2012 році представила не просто стенд з продукцією, а місце зустрічі партнерів, друзів і клієнтів, місце обговорення новинок і перспективних розробок.
Слідуючи вимогам часу, стенд компанії REHAU був повністю присвячений енергозберігаючим системам. На тлі інших учасників виставки вигідно виділялися вироби з революційної профільної системи REHAU GENEO.

Металопластикові вікна з профілю REHAU GENEO виготовлені з інноваційного матеріалу RAU-FIPRO, який дозволив позбутися сталевого армування, що призвело до відсутності містків холоду. А якщо врахувати що профіль REHAU GENEO має 6 камер і 3 контури ущільнень, то не дивно, що вікна REHAU GENEO відрізняються видатними показниками енергозбереження - на 76% краще старих дерев'яних вікон.

У 2012 році була представлена ​​унікальна розробка компанії REHAU дає відповідь на зміну європейських нормативних стандартів щодо систем вентиляції та провітрювання.
Як ви вже зрозуміли, мова йде про систему вентиляції / провітрювання. Сучасні вікна є майже або повністю герметичними конструкціями. Тому для забезпечення здорового мікроклімату, потрібно в обов'язковому порядку провітрювати кімнату, в якій встановлено пластикове вікно. Для автоматизації процесу провітрювання існують безліч рішень, але на сьогоднішній день автоматичні системи вентиляції виготовляються як навісні - окремими приладами які монтуються як доповнення до фурнітури вікна. Мінусом таких систем, безумовно, є те, що вони "навісні" - наче й не старайся, а такий пристрій буде чужорідним тілом на вашому вікні.

Компанія REHAU вирішила цю проблему, представивши новинку 2012 року - інтегровану систему вентиляції GENEO INOVENT. Система вентиляції GENEO INOVENT вбудовується безпосередньо в раму, виготовлену з профільної системи REHAU GENEO. Система GENEO INOVENT має датчик визначення рівня вуглекислого газу і вологи в приміщенні, при перевищенні встановленої норми датчик реагує і подає команду в блок управління, який у свою чергу активує подачу свіжого повітря.

Установка вентиляції GENEO INOVENT проходить швидко і легко завдяки заздалегідь підготовленим монтажним системам, а для експлуатацій системи потрібно лише підключення в розетку електроживлення. Компанія REHAU в черговий раз порадувала нас своїми практичними розробками, що роблять наше життя красивіше і комфортніше.

Оцініть цю сторінку
Ніхто ще не голосував. Будьте першим
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню