Приватний будинок з REHAU SYNEGO

Приватний будинок з REHAU SYNEGO

Готуватися до зими завжди краще завчасно. Встановивши вікна до приходу морозів, тим самим закривши всі проєми новобудови, можна спокійно займатися внутрішніми роботами не переймаючись погодними обставинами. Саме так вирішив наш клієнт з проханням засклити приватний будинок.

 

 

 

Що використовувалося?

  • Вікна з профільної системи REHAU SYNEGO MD
    • Колір: Сірий-антрацитовий гл.
    • Двокамерний склопакет 50мм з мультисклом  Clima Guard Solar, Аргоном в обох камерах і енергозберігаючим склом з чорною пластиковою дистанцією
  • Розсувні системи REHAU SYNEGO SLIDE
    • Колір: Сірий-антрацитовий гл.
    • Двокамерний склопакет 50мм з мультисклом Clima Guard Solar, Аргоном в обох камерах і енергозберігаючим склом з чорною пластиковою дистанцією

Загалом було використано 15 металопластикових конструкцій.

REHAU SYNEGO MD – 7-камерна профільна система преміум класу. Профільна система оснащена додатковим третім контуром ущільнення, який підвищує тепло- та звукоізоляційні властивості вікна. REHAU SYNEGO MD 一 відмінний варіант для скління приватних будинків та квартир.

Вікна преміум-класу | REHAU SYNEGO
 

 

REHAU SYNEGO SLIDE – розсувна система, яка може виготовлятися як для віконних конструкцій, так і для дверних. Володіє високими показниками енергозбереження та звукоізоляції. За ціною може стати доступною альтернативою системі GENEO HST.

Розсувна система REHAU SYNEGO SLIDE
 

 

Якщо у вас виникли питання, які вікна краще вибрати для скління, звертайтеся до наших менеджерів. Вони завжди з радістю допоможуть вам з вибором та порадять найоптимальніший варіант відповідно до ваших потреб і вимог.

Замовити дзвінок

Оцініть цю сторінку
Ніхто ще не голосував. Будьте першим
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню