Виносний монтаж вікон

Виносний монтаж вікон

Вікна відіграють важливу роль у збереженні тепла. При цьому, обираючи якісні енергоефективні вікна, не всі звертають увагу на монтаж. Від якості та типу монтажу залежить довговічність, надійність вікон та їх енергозберігаючі властивості. Крім звичайного монтажу вікон існує виносний монтаж. У чому ж полягає технологія виносного монтажу та які переваги він має у порівнянні зі звичайним?

 

виносний монтаж вікон

 

Виносний монтаж націлений на мінімізацію втрат тепла через вікна. При виносному монтажі віконна конструкція виноситься в шар зовнішнього утеплення за межі стіни. Така технологія монтажу дозволяє змістити точку роси в шар утеплення і мінімізувати ймовірність промерзання внутрішніх відкосів.

Для реалізації цієї технології використовують спеціальні консолі кріплення. Вони встановлюються по контуру віконного отвору: знизу посилені консолі, оскільки саме на них приходиться найбільше навантаження, а з боків і зверху конструкції — одинарні консолі з ребром жорсткості. Кількість консолей розраховується залежно від розмірів конструкції. Чим більше вікно, тим більше кріплень використовується. Після встановлення вікно по контуру утеплюється разом зі стіною. Важливою особливістю виносного монтажу є те, що рама вікна повинна бути утеплена щонайменше на 20 мм шаром утеплення мінімум в 100 мм. 

 

 

Переваги виносного монтажу:

  • зміщення точки роси в шар утеплювача, що виключає можливість промерзання внутрішніх відкосів, появи на них вологи і цвілі;
  • усунення всіх містків холоду;
  • зниження тепловтрат за умови, що зовнішня стіна буде утеплена відповідно до технології пасивного будинку.

Для покращення теплоізоляційних властивостей вікна ми рекомендуємо використовувати ПСУС стрічки та систему теплого підвіконня при виносному монтажу.

ПСУС стрічка — це попередньо стиснута ущільнююча стрічка. Виготовляється з поліуретану, хоча на вигляд нагадує поролон. Вона обробляється спеціальними речовинами, які відштовхують вологу та роблять стрічку паропроникаючою. Задача ПСУС стрічки — захистити монтажний шов від вологи та ультрафіолету, тим самим не допустити руйнування монтажної піни. Руйнування та пошкодження монтажної піни може значно погіршити експлуатацію вікна й енергозберігаючі властивості. Кріплення ПСУС стрічки відбувається на раму вікна ще до його встановлення в проєм.

Система монтажу за технологією «Тепле підвіконня» ТМ КОРСА являє собою конструкцію з полістирольної плити з монтажною полицею, на яку встановлюється вікно, відлив і підвіконня.

Технологія, що лежить в основі «Теплого підвіконня», забезпечує оптимальне поєднання вікна зі стіною і, на відміну від традиційної технології, запобігає виникненню містків холоду в незаповнених поліуретановою піною місцях (які залишаються після установки монтажних клинів). Система «тепле підвіконня» забезпечує підтримку підвіконня та відливу, гарантуючи їм правильне положення щодо вікна.

 

 

Виносний монтаж ТМ Вікна КОРСА виконується тільки професійними монтажними бригадами, які мають значний досвід та знають всі тонкощі монтажної справи. Якість монтажу напряму залежить від кваліфікованості монтажників. Це безпосередньо впливає на довговічність вікон та їх експлуатаційні властивості. 

Звертайтесь до наших менеджерів для замовлення якісних вікон з виносним монтажем та детальною інформацією. Телефонуйте за номером 0800-210-210 або заповнюйте форму на сайті.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (2 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню