Зима? Час для монтажу вікон у новобудовах

Зима? Час для монтажу вікон у новобудовах

Доволі поширена думка, що монтаж вікон та дверей відбувається лише в теплу пору року при плюсовій температурі. Але, насправді, технології монтажу не стоять на місці й навіть у морозну погоду можна якісно та правильно встановити вікна та двері. Саме таке рішення прийняв наш клієнт, нещодавно звернувшись до нас із потребою засклити приватний будинок. Обираючи варіанти засклення, замовник надав перевагу вікнам та дверям з алюмінію.

Сезон зимового монтажу в новобудовах | ALUPROF MB-77HS
 

 

Монтаж всіх вікон та дверей відбувся взимку при мінусовій температурі. Для наших монтажників це звичайна справа. 

 

 

Які переваги встановлення вікон взимку?

  • Внутрішні ремонтні роботи можна розпочати швидше, так як не потрібно очікувати настання тепла.
  • Якість зимового монтажу не відрізняється від звичайного, так як монтажні бригади працюють з матеріалами, які розраховані на мінусову температуру.
  • Взимку вікна можуть виготовити і встановити швидше, оскільки віконні виробництва у цей час менш завантажені. 

 

Варто зазначити: якщо температура повітря нижча ніж -5 ℃, краще не квапитися з монтажем та зачекати, поки погода буде сприятливіша.

 

 

Що було використано?

  • Алюмінієві вікна та двері ALUPROF MB 86:
    • колір сірий Антрацит мат. Ral 7016;
  • Алюмінієві підйомно-зсувні системи ALUPROF MB-77HS:
  • Склопакети:
    • Двокамерні склопакети 44мм і 46мм з мультисклом Clima Guard Solar, Аргоном в обох камерах і енергозберігаючим склом з чорною пластиковою дистанцією.

Загалом було встановлено понад 20 конструкцій. 

ALUPROF MB-77HS

Головною особливістю об’єкта стали алюмінієві підйомно-зсувні двері ALUPROF MB-77HS. Це система преміум-сегмента, яка володіє найкращими параметрами міцності та відповідає всім вимогам енергозбереження до цієї групи продуктів. Даний тип алюмінієвих розсувних дверей відрізняється високими показниками теплозбереження завдяки терморозриву всередині профілю.

 

 

Скління приватного будинку це зажди велика відповідальність. Ми вдячні замовнику за довіру до нашої компанії та віримо, що наші вікна та двері стануть гарним доповненням майбутнього житла.

Якщо бажаєте дізнатися, як краще засклити приватний будинок та які вікна вибрати, звертайтеся до наших менеджерів, які з радістю детально вас проконсультують. Скористайтеся формою зворотного зв'язку на сайті або телефонуйте за номером: 0 (800) 210-210.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (1 голос)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню