Алюмінієві системи від ТМ КОРСА

Алюмінієві системи від ТМ КОРСА
Алюмінієві системи від ТМ КОРСА

Специфіка сучасної архітектури така, що в останні десятиліття алюмінієві системи зайняли гідне місце в архітектурних рішеннях завдяки своїй універсальності і різноманітності, розширеним можливостям та відповідності новим стилем життя, нового погляду на планування й засклення приміщення.

Алюміній - ідеальний матеріал для створення різних функціональних конструкцій, які доповнюють вигляд будівель і розширюють внутрішній простір приміщень.

Фасади

Облаштування фасаду дозволяє створити неповторне відчуття вільних просторів.

Серед переваг фасадів за допомогою модульної стійко-ригеля системи можна засклити великі площі. На міцний каркас з алюмінію або металопластику навішуються склопакети.
Завдяки використанню тонованих склопакетів можна легко ізолювати від чужих очей відбувається в приміщенні.

Сучасні фасади можуть поєднувати глухі склопакети з відкривними конструкціями.

При встановлені в банках і магазинах фасад виготовляється з використанням  загартованого скла. А в приватних будинках наявність заскленого фасаду може забезпечити прекрасну оглядовість.

Скління фасадуСкління фасаду

Зимовий сад

Особливою популярністю зимові сади користуються у власників котеджів, просторих сучасних офісів або розважальних центрів.

Конструкторські рішення торгової марки КОРСА дозволяють реалізувати будь-які оригінальні архітектурні проекти.

Зимовий сад в приміщенні - це можливість організувати простір таким чином, щоб в приміщення діставалося більше сонця: такі умови сприяють гарному росту рослин.

Наявність зимового саду в будівлі стирає межі між житлом і природою, дозволяє залишатися в гармонії з живим світом.

Це не тільки прикраса будинку, але й місце для спілкування з друзями і близькими, можливість займатися улюбленим заняттям, не покидаючи офісу або житла.

Зимовий садЗимовий сад

Тераси і навіси

Завдяки облаштуванню терас і навісів можна зробити будь-яке приміщення більш комфортним - захист від дощу і сонячних променів дозволить насолоджуватися відкритою територією.

Встановлюючи тераси і навіси в свій будинок або сад, можна по максимуму використовувати вільний простір, будучи захищеним від вологи та опадів. Це облаштування особливої ​​зони сімейного відпочинку, що володіє ідеальною герметичністю. Будь-яку терасу можна ефектно озеленити, надати їй максимально комфортний вид, створити звичний затишок і неповторну атмосферу. Садові меблі і красиві аксесуари доповнять картину.

Тераси можна трансформувати - для цього продумується підходяща вашому дому конструкція. Якщо терасу повністю закрити - вона легко перетвориться на веранду або навіть в зимовий сад.

Завдяки різноманітності німецьких профільних систем відмінної якості можна зводити тераси і павільйони для басейну, козирки і навіси для авто, будь-які  функціональні конструкції з прозорим дахом.

ТерасаТераса

Офісні перегородки

Американський офісний стиль зробив популярними офісні перегородки, які є сучасним і функціональним рішенням. Внутрішня структура офісу розділяється перегородками, які можуть бути встановлені між столами або секціями. Це дозволяє легко створити віртуальні кабінети і максимально корисно організувати офісний простір.

Такі конструкції затребувані завдяки безлічі переваг: вони дають можливість компактно облаштувати робочі місця і швидко проводити перепланування у разі потреби.

Перегородки для офісу не тільки елегантні і прості в експлуатації: вони дозволяють розділити великі кімнати на окремі кабінети невеликих розмірів.

Алюмінієві офісні перегородкиАлюмінієві офісні перегородки
 

Алюмінієві вікна

Алюмінієві вікна від торгової марки КОРСА володіють багатьма перевагами.

Вікна з алюмінію мають естетичний і сучасний зовнішній вигляд, підкреслюють акуратність ремонту і роблять приміщення звукоізольованим і теплим. Вікна з практичного і надійного алюмінію дозволяють зберегти тепло всередині приміщень навіть в несприятливому кліматі. Великі розміри алюмінієвих вікон пояснюються тим, що алюміній легше металопластику і володіє широким температурним режимом використання, зберігаючи властивості при нестабільності температур.

Довговічність вікон з алюмінію досягається особливою міцністю конструкцій і відмінною здатністю матеріалу протистояти волозі і зовнішнім факторам.

Оскільки тонкий профіль займає не так багато місця, як металопластиковий, алюмінієві вікна відрізняються високим рівнем світлопропускання.

Простота догляду за вікнами і їх сервісне обслуговування робить продукцію торгової марки КОРСА затребуваною і популярною серед споживачів.

Алюмінієві вікнаАлюмінієві вікна

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню