Автоматика GU

Автоматика GU
Автоматичні розпашні двері

Система зсувних скляних перегородок

Розсувні скляні перегородки являють собою розсувні двері із суцільного скла і є невід’ємною частиною не тільки великих торгових центрів, але і інших просторих приміщень. Вони допомагають в розділенні простору за принципом «магазин в магазині», що вкрай необхідно для правильної організації простору в торгових та офісних приміщеннях. Розсувні перегородки можуть бути як прямими, так і зігнутими, тому для архітекторів та дизайнерів відкривається повна творча свобода, адже технічно такі двері можна встановити в будь-яке приміщення.

Установка секцій розсувних перегородок виготовляється декількома способами, причому установка підлогових направляючих в даній конструкції не потрібна, що в свою чергу спрощує пересування великої кількості відвідувачів супермаркету, готелю чи офісу. Для установки перегородок необхідне місце для ніші паркування та ходу стулок. Ручний та автоматичний привід підбирається індивідуально для кожного приміщення в залежності від умов його експлуатації. 

Скляні розсувні перегородки GU пройшли необхідні випробування та отримали схвалення на використання в аварійних виходах на шляху експлуатації.

Персональний шлюз контролю доступу

Для обмеження та безпеки входу використовуються карусельні двері та шлюзи безпеки. Їх як правило розміщують в банківських структурах, державних установах та офісних приміщеннях для створення безпеки та додаткового комфорту. Контроль доступу в таких системах здійснюється електронними системами, які забезпечують безперебійний прохід як всередину приміщення, так і назовні. Не дивлячись на високу захищеність входу, він здається доволі широким з високою пропускною здатністю. Це досягається завдяки висоті та прозорості конструкції. Використання високоякісних профільних систем зберігає вільний простір і характеризується високою безпекою. 

Приводи розпашних дверей

Автоматичні розпашні двері вже давно зарекомендували себе як надійне і сучасне рішення для громадських будівель. Електромеханічні приводи розпашних дверей розраховані для великого цільового використання не тільки з металопластиковими та скляними дверима, але і з залізними та дерев’яними. Їх легко адаптувати до різних умов вхідної групи в залежності від потреб приміщення та типу установки.

В різноманітних умовах експлуатації і під будь-яким навантаженням електромеханічний привід відрізняється безвідмовністю роботи та плавністю спрацювання. Також варто відзначити легкість та простоту в установці конструкції. Модернізація ручних розпашних дверей в автоматичні двері з електромеханічним приводом компанії GU не потребує особливих зусиль. Міцна і надійна конструкція приводу здатна забезпечити зручну експлуатацію не тільки одностулкових дверей, але і більш важких двостулкових з різними варіантами як відкривання, так і місця розташування приводу (внизу і вгорі) відповідно до дверей.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню