Клієнту

Чому ми вибираємо ПВХ вікна?

На сьогоднішній день металопластикові вікна зайняли особливу нішу на віконному ринку України. Їхню якість, зручність у догляді та бездоганну роботу відмітили для себе багато споживачів. Але для того, щоб вікна прослужили Вам «вірою та правдою», до їхнього вибору потрібно підходити серйозно.

Якісний профіль характеризується хорошою жорсткістю, не жовтіє в геометричних пропорціях, легкий у догляді і, звичайно ж, зберігає тепло. Найбільш оптимальне рішення для приватних забудовників – це п’ятикамерні системи профілів німецького виробництва REHAU-Korsa-Design 70 та REHAU-Brillant-Design. Для більш високих вимог тепло- та шумоізоляції можна замовити шестикамерний профіль - REHAU GENEO.  

Якщо ж говорити про трьохкамерні профільні системи, то для відмінної роботи конструкції вони обов’язково мають бути укомплектовані двокамерним склопакетом з енергоефективним склом, теплою дистанційною рамкою, а повітря ні камери заповнені інертним газом аргоном чи криптоном. 

 

Визначаємося куди встановлюємо вікна

Для початку необхідно визначитися, чим Ви керуєтесь при виборі вікон. 

Чітко вирішіть для себе, де Ви збираєтесь встановлювати вибрані вікна. Якщо мова йде про приватний будинок, в якому господар сплачує рахунки за використання теплоносіїв, то бажано звернути особливу увагу на наявність енергозберігаючих властивостей Вашої конструкції. Якщо Ви проживаєте в міській квартирі, то не менш важливими питаннями є шумоізоляція, вентиляція приміщення, безпека тощо. Якщо це офіс, держустанова и т.п. структури , то на вибір пластикових вікон суттєво вплине ціна та швидкість виготовлення.

Насправді варіантів стільки, скільки і споживачів, тому в першу чергу для себе визначте, КУДИ Ви встановлюєте вікна і ЩО Ви хочете отримати від їхньої експлуатації.

Наступним не менш важливим фактором є вибір комплектуючих для вікна. Адже ринок настільки перенасичений різними пропозиціями, що від такої кількості інформації легко помилитися. 

Презентуємо Ваші й увазі відео-поради з вибору вікон від професіоналів своєї справи – спеціалістів компанії виробника профільних систем для вікон Rehau.

Чому ми вибираємо ПВХ вікна?

ПРОФІЛЬ. Якісний профіль володіє гарною жорсткістю, не жовтіє, не змінюється в геометричних пропорціях, легкий у догляді, і, звичайно ж, зберігає тепло. Найбільш оптимальне рішення для приватних забудовників – це п’ятикамерні системи профілів німецького виробництва REHAU-Korsa-Design 70 та REHAU-Brillant-Design. Для більш високих вимог тепло- та шумоізоляції можна замовити шестикамерний профіль - REHAU GENEO.  Якщо ж говорити про трьохкамерні профільні системи, то для відмінної роботи конструкції вони обов’язково мають бути укомплектовані двокамерним склопакетом з енергоефективним склом. 

Отже, остаточно визначившись з вибором комплектуючих, зробіть наступне:

  • Заміряйте Ваші вікна. Точних розмірів не потрібно - це робота нашого майстра по замірах. Навіть якщо у Вас будуть не зовсім точні розміри, менеджер зможе розрахувати приблизну вартість конструкції.
  • Визначтеся із зовнішнім виглядом Вашого вікна. Кількість стулок, наявність фрамуги, арочного сегмента, підвіконня, відливу і т.д. Знаючи приблизно свої побажання, Вас не застануть зненацька питання нашого менеджера.
  • Зверніться в компанію Вікна КОРСА. Наші менеджери протягом декількох хвилин розрахують вартість Вашого вікна, знайдуть оптимальні варіанти вирішення поставленого завдання, проконсультують щодо якості та довговічності наших конструкцій і допоможуть остаточно визначитися з вибором.
  • Викличте замірника по телефону або ж домовтеся у нас в офісі після вирішення всіх організаційних питань з менеджером. Після затвердження ціни і зовнішнього вигляду конструкції, укладається договір та призначається дата монтажу.

Інші поради

Не варто економити і вибирати фурнітуру невідомих виробників, так як від її якості напряму залежить довговічність вікон. Тільки за допомогою фурнітури Ви маєте можливість всього одним рухом руки відкрити вікно на відкид, поставити на ніч на мікропровітрювання. Також Ви можете скористатися антизламною фурнітурою, встановити різноманітні розсувні системи і навіть замовити приховану фурнітуру для...
Від якості склопакета залежать теплозберігаючі та шумоізолюючі властивості конструкції, тобто найважливіші функції будь-якого пластикового вікна. Найбільш розповсюдженим та досить надійним варіантом вважається вибір двокамерного склопакета товщиною від 32 до 44 мм. В той же час, розглядаючи ситуацію кожного клієнта індивідуально, наша компанія може запропонувати безліч варіантів, але по-...
Для того, щоб зробити правильний вибір серед всього різноманіття пропозицій на віконному ринку необхідно визначитися, яке цільове призначення даного приміщення? Якщо мова йде про приватний будинок, в якому господар сплачує рахунки за використанні теплоносії, то бажано звернути особливу увагу на наявність енергозберігаючих властивостей конструкції. Якщо Ви проживаєте в міській квартирі, то не менш...
Головне меню До головного меню