Клієнту

Вибір армування

Армуючий профіль – важлива складова пластикового вікна, яка впливає на міцність конструкції та термін її служби. Армуючий профіль знаходиться всередині пластикового профілю і є скелетом всього вікна (несе на собі основне навантаження). Саме тому армуючий профіль виготовляють за спеціальною технологією з оцинкованої сталі для усунення виникнення іржі. 

Армування пластикового профілю надає жорсткості та міцності віконній конструкції, яка необхідна для правильної роботи віконних механізмів, утримання великої ваги вікна чи дверей, протистояння вітровим навантаженням.

Також армування не дозволяє пластиковому профілю деформуватися під впливом теплових навантажень з навколишнього середовища, збільшуючи діапазон температурного розширення в порівнянні з білими вікнами. 

Посилене армування просто необхідне для кольорових пластикових вікон та дверей, так як вони активно реагують на теплове випромінювання, збільшуючи діапазон температурного розширення в порівнянні з білими вікнами.

Керуючись багаторічним досвідом експлуатації вікон власного виробництва і діючими будівельними нормами, ТМ КОРСА використовує армуючий профіль товщиною 1,5 мм. Це гарантує додатковий запас міцності в порівнянні з продукцією конкуруючих компаній та дозволяє створювати металопластикові вікна та двері великих розмірів, здатних ефективно протистояти вітровим навантаженням. 

Багато віконних компаній використовує армуючий профіль товщиною 1 мм, а деякі не армують взагалі. Це, звичайно, робить вікна чи двері дешевшими, але різко знижує їхню якість та довговічність.

Вікно без армуючого профілю прослужить мало, адже через деякий час ПВХ профіль почне провисати, порушується геометрія конструкції, стулка вікна не буде щільно прилягати до рами і в приміщенні з’являться протяги. Ймовірно, настане момент, коли Ви просто не зможете закрити вікно.

Купуючи вікна в нас, Ви можете бути впевнені в якості нашої продукції. Ми гарантуємо відсутність провисання та нормальну роботу механізмів протягом 10 років!

Інші поради

На сьогоднішній день металопластикові вікна зайняли особливу нішу на віконному ринку України. Їхню якість, зручність у догляді та бездоганну роботу відмітили для себе багато споживачів. Але для того, щоб вікна прослужили Вам «вірою та правдою», до їхнього вибору потрібно підходити серйозно. Якісний профіль характеризується хорошою жорсткістю, не жовтіє в геометричних пропорціях, легкий у догляді...
Не варто економити і вибирати фурнітуру невідомих виробників, так як від її якості напряму залежить довговічність вікон. Тільки за допомогою фурнітури Ви маєте можливість всього одним рухом руки відкрити вікно на відкид, поставити на ніч на мікропровітрювання. Також Ви можете скористатися антизламною фурнітурою, встановити різноманітні розсувні системи і навіть замовити приховану фурнітуру для...
Від якості склопакета залежать теплозберігаючі та шумоізолюючі властивості конструкції, тобто найважливіші функції будь-якого пластикового вікна. Найбільш розповсюдженим та досить надійним варіантом вважається вибір двокамерного склопакета товщиною від 32 до 44 мм. В той же час, розглядаючи ситуацію кожного клієнта індивідуально, наша компанія може запропонувати безліч варіантів, але по-...
Головне меню До головного меню