Фасади

Фасади
Скління фасадів

Скління фасадів отримало широке поширення на початку 19 століття. Основною сферою застосування фасадів є забезпечення максимального освітлення приміщень. Фасад дозволяє "відкрити" приміщення для зовнішнього світу створюючи неповторне відчуття вільного простору.

Використання склопакетів з тонуванням або легким віддзеркаленням дозволяє отримати прийнятні рівні надходження світла з вулиці всередину приміщення і в той же час "приховати" від чужих очей все, що відбувається в приміщенні. Для магазинів, банків та інших організацій, які піклуються про безпеку, є можливість засклення фасаду загартованим склом. Загартоване скло рекомендується також для скління фасадів висотних будинків.

Гартоване скло - запорука безпеки

Для приватних будинків засклений фасад забезпечує прекрасну оглядовість і якщо будинок знаходиться в мальовничому місці, то скляний фасад дозволить Вам повною мірою насолодитися навколишнім пейзажем.

Ніяких обмежень

До переваг фасадів відноситься можливість скління великих площ, так як при їх виготовленні використовується модульна стійково-ригельна система. Спочатку робиться каркас з алюмінію (Alutech F50) або металопластику (REHAU Polytec-50). Сучасний фасад дозволяє встановлювати як глухі склопакети, так і комбінувати їх з новими конструкціями. Можлива установка в будь-якому місці фасаду вікна або двері що відкривається.

Типи фасадів

На ринку України фасадні системи представлені п'ятьма основними типами:

 • ригель-ригельні
 • купольно-дахові
 • стійково-ригельні
 • панельні
 • тепло-холод

Близько 80% всіх фасадів на території України виготовляється на основі стійково-ригельної систем, які володіють чудовими функціональними характеристиками і прийнятною ціною.

Серія ALT F50 призначена для виготовлення світлопрозорих конструкцій різної складності: навісних огороджень стін будівель, похилих світлопрозорих покриттів, ліхтарів.

Преміум якість за доступними цінами

Володіючи характеристиками фасадних систем преміум класу, дана система надійно закріпилася в середньому ціновому діапазоні. Система забезпечує максимальну прозорість і візуальну легкість конструкцій за рахунок оптимальної конфігурації профілів і можливості реалізації різних вузлових рішень.

У конструкцію фасаду можуть бути встановлені вікна і двері будь-якого типу і відкривання. Скління, а також установка панелей або віконних блоків відбувається зовні будівлі. Заповнення фіксується притискними планками, які, у свою чергу, кріпляться гвинтами з нержавіючої сталі (А2) до несучих профілів.

Система включає в себе профілі притискної планки, допоміжну групу, опорні профілі під склопакети, ПВХ профілі, ущільнювачі і штучні вироби що дозволяють виготовити фасад будь-якої конфігурації.

Система ALT F50

До переваг системи ALT F50 можна віднести:

Фасад - вхідна група

 • багатоваріантність з'єднання стійки і ригеля;
 • використання стійки як ригеля (оптимізація розкрою);
 • використання ригеля як стійки (оптимізація розкрою);
 • відведення вологи і конденсату в двох рівнях (створення багаторівневих конструкцій без ригеля другого рівня);
 • використання середнього ущільнювача (високі теплотехнічні характеристики);
 • перехід від прозорої до непрозорої частини конструкції;
 • унікальна конструкція сухарного профілю;
 • широка номенклатура додаткових елементів.

Система REHAU Polytec 50

На даний момент REHAU Polytec 50 є єдиною системою з "теплим каркасом" яка представлена в Україні. Polytec 50 фасадна система з "теплим каркасом", в якості якого використовуються зварні сталеві оцинковані труби прямокутного перерізу 50 × 40 мм, 80 × 40 мм, 120 × 40 мм з товщиною стінки від 2 до 5 мм, облицьовані ПВХ-профілями.

Використання фасадної системи REHAU Polytec 50 дозволяє на 30% знизити тепловтрати будівлі в порівнянні з рівнем теплозахисту альтернативно застосовуваних алюмінієвих фасадних систем.

Помітна економія при непомітних вкладеннях

Загалом, система Polytec 50 - оптимальна для використання в тих проектах, де забудовник розуміє, що оптимізація кошторису на шкоду майбутнім експлуатаційними витратами справа невдячна. Широке поширення система REHAU Polytec 50 отримала в сегменті індивідуального будівництва, для скління віконних прорізів великого розміру і виготовлення зимових садів.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 4.5 (4 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню