Горизонтальні жалюзі

Горизонтальні жалюзі

Горизонтальні жалюзіГоризонтальні жалюзі

Горизонтальні жалюзі виготовляються з алюмінієвих ламелей (смужки алюмінію), можуть бути забарвлені в різні кольори, довжина і ширина підбирається відповідно до замовлення клієнта.

Простота експлуатації

Алюмінієві жалюзі легкі, компактні і зручні в експлуатації, можуть закривати не тільки весь віконний проріз, але й окремо кожну стулку, роблячи регулювання освітлення більш різноманітним.

Приємне освітлення одним рухом

Регулювання освітлення здійснюється поворотом керуючої ручки, яка у свою чергу передає поворот на ламелі. Повне відкриття жалюзі здійснюється збором всіх ламелей у верхній частині конструкції за допомогою шнура.

Надайте настрій своєму вікну

Велике розмаїття забарвлень і висока практичність роблять можливими використання горизонтальних жалюзі як в офісному приміщенні, так і вдома.

Непомітна економія

Функціональна роль горизонтальних жалюзі дозволяє знизити потужність встановлюваних кондиціонерів за рахунок відображення більшої частини сонячної енергії, отже, зменшити вартість кондиціонера і кількість споживаної ним електрики.

Регулювання освітлення дозволяє рідше використовувати освітлювальні прилади, що також веде до зниження енергоспоживання. Горизонтальні жалюзі виготовляються у двох варіантах - з шириною ламелі 16 мм та з шириною ламелі 25 мм.

 

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню