Кольорові металопластикові вікна

Кольорові металопластикові вікна
Кольорові металопластикові вікна

Металопластикові вікна стали звичними у нашому повсякденному житті. І в більшості випадків вони білі, прямокутні, з однією частиною що відкривається або «глухі». Вони чудово виглядають в сучасних багатоповерхових будівлях, легкі в догляді та економічні в ціні. Однак вибір кольорових рішень вікон дуже широкий і кольорові вікна - це цілком реально і доступно.

Покриття поверхні пластика кольоровою плівкою називається ламінацією.

Ламінація може бути односторонньою – вікно кольорове ззовні та біле всередині, коли необхідно, щоб воно гармоніювало із зовнішнім кольором будівлі. 

Буває зворотній варіант, коли вікна ззовні білі, а всередині кольорові. Це виправдано робити, наприклад, в багатоповерхових будинках, коли ззовні вікна звичайні, а всередині гармоніюють з інтер’єром квартири. Наприклад, можна вибрати варіант ламінації «під дерево» Золотий дуб. Таке вікно виглядатиме як справжнє дерев’яне.  

Ну і, звичайно, двостороння ламінація, коли вікно і ззовні, і зсередини кольорове.

Стандартними кольорами ламінації вікон ТМ КОРСА є Золотий дуб, Темний дуб та Махагон. Але можна також вибрати нестандартний варіант з додаткової палітри кольорів.

Повний список кольорів та текстур фарбування вікон та дверей для ламінації.
Нанесення нестандартних кольорів ламінації, внутрішньої односторонньої ламінації здійснюється на виробничих потужностях ТМ КОРСА. Процес відбувається з дотриманням всіх нормативних технічних вимог.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 4.7 (6 голосів)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню