Металопластикові вікна для кухні

Металопластикові вікна для кухні
Металопластикові вікна для кухні

Кожна господиня мріє творити на затишній і зручній кухні. Вікно в кухню це конструкція, до якої пред'являються особливі вимоги. Вікно повинне пропускати максимум світла, мати зручне провітрювання, і важливо, бути зручним у догляді. Естетика вікна також сприятиме вдалому втіленню ваших кулінарних фантазій.

Профільна система
Використовуючи нашу ексклюзивну профільну систему REHAU KORSA DESIGN 70 і двокамерний енергозберігаючий склопакет, який буде пропускати 100% сонячного світла і затримувати ультрафіолет, ми створили вікно завдяки якому в кухні буде досить світло і комфортно. Ви з легкістю зможете імпровізувати з інгредієнтами і готувати смачні страви для своїх коханих, родичів і друзів, насолоджуючись відображенням своєї роботи у полірованому склі.

Простота у догляді
Використовуваний профіль REHAU має глянцеву поверхню, за якою легко доглядати. Спеціальна конструкція профілю не пропустить пил з вулиці, округла стулка захищає нижній притвор рами під час дощу. Вікно в кухні бажано встановити мінімум з одною поворотно-відкидний стулкою. Даний тип конструкції дозволить Вам комфортно експлуатувати Ваше вікно, відкривати його для провітрювання приміщення.

Фурнітура
У наших конструкціях використовується високонадійна фурнітура Gretsch-Unitas (GU Німеччина), за бажанням замовника можливо встановити фурнітуру з підвищеним захистом від злому.
Вентиляція
Встановлюючи вікно на кухню, особливу увагу слід приділяти питанням вентиляції, так як приготування їжі пов'язане з виділенням великої кількості вологи. Це призводить у свою чергу до ризику виникнення конденсату в осінньо-зимовий період. Якщо ж кухня обладнана газовою плитою, то без постійного припливу свіжого повітря і зовсім не обійтися.
Врятувати ситуацію може встановлення  фурнітури GU з режимом мікропровітрювання. Цей режим забезпечить приплив свіжого повітря лише трохи відкривши стулку у верхній частині, що особливо важливо взимку.

Комплектація
Ще одним неодмінним атрибутом вікна на кухню може стати москітна сітка. Вона назавжди позбавить Вас від таких непроханих гостей як комарі, мошка, та інші комахи. Ми рекомендуємо встановити москітну сітку всім власникам наших вікон.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (4 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню