1+1 про звукоізоляцію і економію на кондиціонуванні

1+1 про звукоізоляцію і економію на кондиціонуванні
1+1 про звукоізоляцію і економію на кондиціонуванні

Телеканал «1 +1» показав ще одну програму про ремонт, в якій ТМ КОРСА дає свої рекомендації по установці вікон і забезпеченню кімнати звукоізоляцією.

Господиня оселі скаржиться: "сторонній шум заважає дитині відпочивати". Це й не дивно, адже вікна квартири виходять на дорогу з пожвавленим рухом. Втім, з ексклюзивною профільною системою REHAU KORSA DESIGN 70, що має 10 ти-річний гарантійний термін, про цю проблему можна забути.

Ми доповнили конструкцію надійним подвійним ущільнювачем, який захистить оселю від сторонніх звуків з вулиці, а також вбереже від вологи, холодного повітря взимку та гарячого – влітку. Тож відтепер – жодних зайвих витрат на опалення та кондиціонування! На додачу – енергозберігаючий склопакет КОРСА СІЛЬВЕР КОМФОРТ захистить здоров’я родини від ультрафіолетового випромінювання, а інтер’єр – від вигорання та вицвітання.

До речі, склопакет шириною 40 мм з використанням різних дистанцій між склом - це ще одна особливість вікон ТМ КОРСА, яка дозволяє гарантувати тишу у дитячій кімнаті. А використана фурнітура дає можливість не лише провітрювати кімнату в трьох режимах, а й забезпечити спокійний сон дитини. До речі, фурнітура виготовляється виключно в Європі, тому неодмінно сподобається нашому герою.

Програма виходить на телеканалі 1+1 щонеділі о 09.00.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (1 голос)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню