Вікна КОРСА на 5 каналі в передачі «Майстри ремонту»

Вікна КОРСА на 5 каналі в передачі «Майстри ремонту»
Вікна КОРСА на 5 каналі в передачі «Майстри ремонту»

10 жовтня 2015 року на 5 каналі вийшла передача «Майстри ремонту», в якій взяла участь компанія «Вікна КОРСА», виробник найкращих енергозберігаючих  вікон в Україні. 

Спеціалісти ТМ КОРСА встановлювали вікно у вітальні. Для створення сприятливого мікроклімату в оселі було використано сучасне вікно з п’ятикамерної профільної системи  REHAU KORSA DESIGN 70, розроблене концерном REHAU спеціально на замовлення компанії «Вікна КОРСА. Для бездоганної шумо- та звукоізоляції під час монтажу були використані ізоляційні стрічки, які не пропускають вологу та сонячні промені в глибину монтажного шва.

У вікні з профільної системи REHAU KORSA DESIGN 70 використане енергозберігаюче скло, тепла дистанційна рамка та інертний газ криптон. Конструкція на 100% зупиняє втрати тепла з приміщення та економить кошти на опаленні. Пластикове вікно має елегантний зовнішній вигляд та сучасний дизайн, а також оснащене високоякісною фурнітурою німецького виробника GU (Gretsch-Unitas), яка гарантує зламобезпеку квартири. 

 

Як все було - дивіться в передачі!

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (1 голос)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню