Вікна в Банченському монастирі

Вікна в Банченському монастирі

 Вікна в Банченському монастирі

Недалеко від Чернівців, на самому краєчку нашої країни, біля кордону з Румунією, в мальовничих околицях села Банчени в 1996 році піднялися стіни святої обителі - Свято-Вознесенського чоловічого монастиря.

Монастир став одним з най незвичайних і відвідуваних місць на Буковині. З усіх кінців України та з-за кордону приїздить сюди православний люд. Навіть стіни монастиря дихають благодаттю, кожен куточок тут наповнений вірою і любов'ю.

У наші дні монастир активно розвивається, проводяться будівельні та ремонтні роботи.

Але є у ченців, що живуть у монастирі і інші турботи, під їхнім крилом знайшли прихист вчорашні безпритульні та діти з вродженими хворобами (СНІД, рак, ДЦП ...).

Спільними зусиллями братії та парафіян - небайдужих людей, був побудований дитячий будинок, де дітей лікують і ведуть за ними постійний догляд.

Новий дитячий будинок не просто нове приміщення, а в першу чергу Будинок для дітей, де у них з'явилася надія на майбутнє і нова сім'я.

Не залишилася осторонь їхніх проблем і ТМ "Вікна КОРСА". Так, наш представник - Тростніков Олександр Олександрович з м. Чернівці, чий офіс знаходиться за адресою: вул. Гагаріна, 40а, постійно надає посильну допомогу монастирю. Нещодавно Олександр Олександрович подарував і встановив вікна, а також кілька гаражних воріт виробництва ТМ "Вікна КОРСА". Окрасою одного з подарованих вікон став склопакет з вітражем-іконою, на якій зображений святий покровитель монастиря.

Сподіваємося, що тепло, яке вклали в свою працю фахівці ТМ "Вікна КОРСА", зігріє вихованців дитячого будинку.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 4.8 (5 голосів)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню