Кращі об'єкти 2012 року

Кращі об'єкти 2012 року
 Кращі об'єкти 2012 року

Наприкінці року відбувся традиційний "Конкурс Об'єктів REHAU 2012".

У конкурсі беруть участь об'єкти (котеджі, висотні будинки, комерційна нерухомість), засклені із застосуванням віконних та дверних систем REHAU.

ТМ Корса - багаторазовий переможець конкурсу, що проводиться компанією REHAU і 2012 рік не став винятком для нашої компанії. Котедж в Івано-Франківську, засклений нашим партнером вікнами з профілю REHAU KORSA DESIGN 70 і ексклюзивними дверима з гнутими імпостами з профілю REHAU T118, отримав диплом і потрапив у десятку найкращих.

Минулий рік був оголошений ТМ Корса як "Рік ідеального монтажу". У віконних офісах клієнти могли замовити нову послугу - теплий-монтаж - встановлення вікна із створенням захищеного монтажного шва, застосовуючи попередньо встановлені ущільнювальні стрічки.

У 2012 році замовлення армованих арочних вікон і дверей стало звичайною справою. Завдяки армуванню арочні вікна щільно прилягають до рами, що виключає продування вітру і потрапляння води всередину приміщення.

Також минулий рік відзначився підвищеним попитом на ексклюзивні конструкції. Кожен, хто хотів придбати гарні пластикові двері, міг завантажити каталог нестандартних дверей і вибрати  двері, які ідеально підходять в будинок. Якщо потрібної моделі в каталозі не знайшлося - покупець міг розробити власний дизайн.

Ми вітаємо всіх наших постійних і майбутніх покупців з Новорічними та Різдвяними святами і нагадуємо

З нами тепліше :)

Оцініть цю сторінку
Ніхто ще не голосував. Будьте першим
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню