5 років співпраці з ТМ “Вікна КОРСА”

5 років співпраці з ТМ “Вікна КОРСА”

Хороша віконна компанія не лише ставить якісні вікна - до неї неодноразово повертаються. ТМ “Вікна КОРСА” не раз стикалась з такою ситуацією, коли замовники повторно зверталися до фірми, аби знову замовити віконні і дверні конструкції для старого або вже нового житла, комерційної нерухомості. Гайдай Олександр з міста Вінниця співпрацює з нами з 2016 року. З того часу ми для нього встановили 35 вікон та 10 дверей, як вхідних, так і міжкімнатних. Професійні консультанти компанії КОРСА допомогли підібрати найбільш підходящі варіанти вікон і дверей та вміло доповнили нашими конструкціями оригінальний дизайн будинку, що створює комфорт і затишок для сім'ї. 

 

Будинок з вікнами від ТМ "Вікна КОРСА"

 

Вікна та двері КОРСА

 

Пластикові вікна і двері

 

Пластикові вікна

 

Що саме було використано:

  • Профільна система REHAU BRILLANT DESIGN;
  • Колір: дуб рустикальний;
  • Двостороння ламінація;
  • Склопакет: 2-камерний;
  • Енергозберігаюче скло low-e;
  • Аргон:
  • Пластикова дистанція;
  • Вхідні двері T118/70;
  • Міжкімнатні двері z74/70 і T94/60.
  • Міжкімнатні двері.

 

REHAU BRILLANT DESIGN

5-камерна профільна система класу люкс з глянцевою поверхнею та округлою зовнішньою частиною стулки, монтажна глибина якої становить 70 мм. Конструкція з таким профілем має високий коефіцієнт опору теплопередачі. Дана профільна система армується металом не менше 1,5 мм, що надає конструкції жорсткість навіть при сильних вітрових навантаженнях. REHAU BRILLANT DESIGN - це легкий догляд, високий рівень тепло- і шумоізоляції, зламобезпеки та герметичності. 

Аргон

Абсолютно безпечний інертний газ без кольору і запаху. Його щільність на 38% більше, ніж у повітря. Використовується в склопакетах для збільшення рівня тепло- і звукоізоляції.

Пластикова дистанція

Така дистанційна рамка виконана з композитного матеріалу, в основі якого полімер. Вона на відміну від алюмінієвої виключає можливість утворення конденсату, гарантує високий рівень теплоізоляції і герметичності, прибирає місток холоду.

 

Будинок з вікнами від ТМ "Вікна КОРСА"

 

Вхідні двері

 

Будинок з пластиковими вікнами Рехау

 

Вхідні пластикові двері

 

Енергозберігаюче скло low-e

Скло, у якого спеціальне непомітне оку покриття і низький рівень еміссівітету (здатність до пропускання тепла). Воно відображає тепло від опалювальних предметів всередину приміщення, підвищуючи рівень теплоізоляції.

Враховуючи те, що клієнт повертався до ТМ “Вікна КОРСА” на протязі 5 років, зрозуміло, що компанія виконала професійно монтаж і встановила якісні віконні і дверні конструкції. Замовник був абсолютно задоволений нашою роботою. Якщо Ви ще не визначилися, які саме вікна і двері вам потрібні, телефонуйте за номером 0 (800) 210 210 або залишайте заявку по кнопці нижче. Наші кваліфіковані менеджери запропонують Вам найбільш підходящий варіант, зроблять прорахунок замовлення і організують приїзд замірника. 

 

Замовити вікна і двері

 

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (2 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню