Інтерв’ю з офіційним представником ТМ Вікна КОРСА в Чернігові

Інтерв’ю з офіційним представником ТМ Вікна КОРСА в Чернігові

Костянтин Васильєв, офіційний представник ТМ Вікна КОРСА в м. Чернігів та визнаний експерт по монтажу розповідає про свій досвід та підходи до роботи з клієнтами.

Скільки років Ви займаєтесь вікнами? Хто Ваші основні клієнти?

Вікнами займаюсь з 2004 року. Основна клієнтура - кінцеві споживачі, які будують або ремонтують своє житло, доводячи його до ладу. Окрім вікон, ми займаємося капітальним ремонтом квартир та виготовленням і встановленням автоматичних воріт та інших автоматичних систем для будинків.

Ви були запрошеним експертом-модератором по монтажній тематиці на галузевій події Windo Kyiv. Ваші враження? Які були складні моменти модерації?

Складно було оскільки це був перший студійний досвід виступу. Виступ перед онлайн аудиторією в тисячу глядачів-професіоналів - це складніше, ніж приватна розмова з 2-3-ма людьми. Але кажуть аудиторія була задоволенаsmiley Windo Kyiv - це цьогорічний карантинний онлайн-формат київської галузевої виставки Windo, на яку я був запрошений як експерт-учасник асоціації учасників вікон та фасадів. Ми не виготовляємо вікна, але наша спеціалізація - якісне встановлення світлопрозорих конструкцій.

Ваша клієнтура вибаглива? Чи складно задовольняти їх вимоги?

Ми працюємо в сегменті середній-середній плюс. Наші клієнти самі заробляють гроші, які даються їм досить нелегко. Вони вже мали змогу скористатись різного роду сервісом, як в Україні так і за кордоном, тож так - наш клієнтура досить вибаглива. Окрім високої якості саме вікон, наші клієнти потребують високої якості сервісу - консультації в офісі, консультації на об’єкті, якісні заміри, монтажні роботи і сервісне обслуговування. Працювати з такими клієнтами складно, але цікаво - виконуючи всі їх вимоги і потреби, стаєш для них експертом, та в деяких випадках другом, якого рекомендують.

Які віконні системи та інші системи вам подобаються найбільше, чому?

Віконні системи REHAU від переробника ТМ Вікна КОРСА, якого ми обрали як постачальника декілька років тому. Ми вже мали багато досвіду з неякісними виробами інших виробників, тож досить прискіпливо обирали собі партнера і постачальника. Будівельно-монтажний бізнес характеризується взаємодією багатьох ланок, тож ми хотіли бути впевненими, що віконні конструкції, які приїжджають до нас, апріорі якісні, гарні і за них потім не буде соромно. Тому ми й обрали собі надійного постачальника - традиційне сімейне підприємство з понад 22-річним досвідом, які постійно вдосконалюються і відносяться до своєї роботи як до чогось свого. З ними комфортно, надійно і ще й весело. По пластику віддаємо перевагу REHAU GENEO, REHAU SYNEGO з третім контуром ущільнення. Базовою системою вважаємо REHAU EURO DESIGN 70. Для засклення технічного приміщення або балкону у вигляді винятку використовуємо REHAU EURO 60.

На що порадите звертати увагу клієнтам при виборі виробника вікон?

Я вважаю, що це не повинен бути якийсь величезний завод, тому що коли виробник женеться за кількістю, це не дуже добре. Масове виробництво дуже рідко буває якісним. Підприємство має бути зі сталим колективом, з мінімальною плинністю кадрів, оскільки це є запорукою професіоналізму. Виробництво бажано має спеціалізуватись на одній системі або торговій марці постачальника, оскільки в гонитві за різноманіттям складно давати стабільну високу якість. Важливий фактор ціновий, але це не найнижча ціна, а гарне співвідношення між ціною та якістю продукту. Ми ж прекрасно розуміємо, що дешева рибка - погана юшка, тож гарне вікно також коштує гарних грошей. З цим виробником повинно бути комфортно працювати в плані логістики, технічної підтримки конструкторського відділу та менеджерів. На будь-якому виробництві деколи бувають збої, тож дуже важливо, щоб підприємство адекватно реагувало на можливі рекламації. В ситуації з нашим виробником усі ці фактори враховані і нас все влаштовує.

Які поради клієнтам стосовно монтажу?

Монтаж - одна з найважливіших ланок у віконній справі. Можна зробити гарне вікно, але кривими руками спотворити цей виріб, і кінцевий споживач не отримає результат, на який розраховує. Тому компанія, яка береться за встановлення гарного вікна, повинна мати постійний штат навчених співробітників, повинна слідкувати за всіма новинками і тенденціями в сфері монтажних технологій, використовувати гарний інструмент якісних виробників і застосовувати надійні монтажні матеріали - такі як піна, кріплення, герметики, стрічки та інше. Крім того, в цій компанії повинен бути відділ, який відповідає за сервісне обслуговування, оскільки вікна як будь-який механізм, будь-яке обладнання потребують до себе уваги хоча б раз на рік. І не дивитися в першу чергу на ціну, оскільки як і з виробництвом гарна та якісна послуга коштує трохи більше, ніж аби яка послуга.

Які плани по співпраці та по розвитку компанії?

На цей рік вводимо в асортимент розсувні портальні двері. Їх використовують для виходу на терасу - це система REHAU GENEO HST. Ми замовили собі в офіс взірець в натуральну величину, щоб клієнти самі могли спробувати, як працює підйомно-зсувна фурнітура і зробити правильний вибір. Також ми плануємо обладнати повноцінний шоу-рум, де буде представлено багато зразків віконної продукції, також воріт та автоматики, щоб наші клієнти могли побачити нашу продукцію не тільки на картинках чи відео, а й вживу. Ми плануємо нарешті також офіційно оформити наші відносини з концерном REHAU, щоб наша точка продажу стала Авторизованим Торгівельним Партнером REHAU.

Чому назва компанії "Козак Про"?

Назва Козак Про існує з 2007 року. В той час козацька-національна тематика ще не була такою популярною, тож Козак Про - це абревіатура нашої сфери діяльності з російської “Комплексное Закрытие Проемов”. Зараз це трансформувалося у відсилку до національних мотивів або це означає Професіонали, професійна діяльність.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 4.9 (13 голосів)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню