Вікна КОРСА - генеральний партнер Дня міста Вінниці!

Вікна КОРСА - генеральний партнер Дня міста Вінниці!

9 вересня Вінниця відзначила День міста.

Вулиці та площі міста перетворилися на святкові локації, які пропонували вінничанам та гостям поринути в історію міста від часів минулого до сучасного та майбутнього.

 

 

 

Саме на перетині сучасного та майбутнього була розташована локація генерального партнера свята компанії «Вікна КОРСА». Для нас це дуже символічно, адже окрім підтримання сучасних тенденцій у виготовленні металопластикових конструкцій ми постійно працюємо над впровадженням інновацій майбутнього!

На виставковому стенді компанії всі відвідувачі могли ознайомитися з продукцією ТМ КОРСА, а саме з якісними металопластиковими вікнами в ламінації, автоматичними ролетами, міжкімнатними дверима та декоративними вітражами.

Також був презентований інноваційний продукт компанії – опалення INFRATERM. Це електричне опалення приміщень, яке в порівнянні зі звичайним опаленням потребує на 30-50% менше енергії за рахунок більш ефективного нагріву та менших втрат під час конвекції повітря. Нагрів приміщень відбувається від предметів, людей та стін, які безпосередньо нагріваються інфрачервоними променями. Детальніше ознайомитися з інноваційним продуктом можна тут: Інфрачервоне опалення - опалювальна фарба ІНФРАТЕРМ. 

 

 

 

Для найменших відвідувачів свята ми підготували дитячу зону з цікавими розфарбовками, повітряними кульками, аквагримом та трансформерами, які розважали дітлахів та позували з ними разом на фото. Також всі бажаючі фотографувалися біля фотозони ТМ КОРСА Вінниця – сучасне місто.

 

 

 

 

 

В той час як дітлахи розважалися на дитячій зоні, їхні батьки та всі бажаючі приймали участь в неймовірно драйвовому краш тесті Вікон КОРСА! Ми підготували спеціальний куб з конструкціями, які необхідно було зламати на протязі 4 хвилин, використовуючи різноманітні важкі інструменти. З нашими вікнами та скляними дверима Ви в безпеці! Зламати вікно вдалося на 5 хвилині тільки одному з учасників. Всі решта спроб вкотре продемонстрували, що Вікна КОРСА – це не тільки якість, а ще й безпека Вашого будинку та квартири! Така міцність вікон та дверей досягається завдяки протизламній фурнітурі GU та склопакетам Триплекс, якими ми комплектуємо наші конструкції. І навіть учаснику з 10 кг гирею не вдалося проникнути всередину конструкції!

Як це відбувалося дивіться у спеціальному відео репортажі з Дня міста!
 
 

Справжнім подарунком для вінничан став розіграш фірмових подарунків від ТМ КОРСА та 3 головних призів – тканинних ролет або пластикових відкосів (на вибір переможця), міжкімнатних дверей МДФ та супер-приза – ексклюзивного вікна з 5-камерного профілю REHAU KORSA DESIGN 70 з енергозберігаючим двокамерним склопакетом з теплою пластиковою рамкою Swisspacer та заповненням інертним газом Криптон. 

Дякуємо всім, хто долучився до святкування Дня міста Вінниця  разом з ТМ Вікна КОРСА!

Вікна КОРСА – з нами тепліше :)

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (2 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню ×