Інфрачервоне опалення - опалювальна фарба Інфратерм

Інфрачервоне опалення

Мета нашої міжнародної команди - розробити і втілити у широкий вжиток інноваційну українську систему опалення, що коштує вдвічі дешевше за звичайні та споживає на 30-50% менше енергії.

Олександр Романєєв, засновник бренду INFRATERM

 

Інфрачервоне опалення INFATERM

Що таке INFRATERM

INFRATERM - це електричне опалення приміщень. Робоча напруга - 24 або 36 Вольт.
Нагрів приміщень відбувається від предметів, людей та стін, які безпосередньо нагріваються інфрачервоними променями (на відміну від нагріву повітря традиційними конвекційними приладами).  

Джерела нагріву:

  • зовнішні стіни (під вікнами, навколо вікон тощо)
  • підлога (в коридорах, холах, санвузлах тощо)
  • стеля та внутрішні стіни (за необхідності)

Стіни та підлога починають випромінювати тепло під дією безпечної низької напруги після обробки їх опалювальною фарбою INFRATERM. 

Фарба INFRATERM - безпечна водорозчинна фарба, що виготовлена за інноваційною вітчизняною технологією, яка встановлює нові стандарти економії та ефективності для електричних опалювальних систем.

Фарба INFRATERM наноситься між мідними стрічками шириною 30-60 см на чорнові стіни та підлогу. Для підвищення ефективності поверхня попередньо грунтується тепловідбиваючою фарбою INFRATERM BASE. В санвузлах фарба INFRATERM додатково покривається гідроізолюючим шаром.

Після нанесення фарби INFRATERM стіни шпаклюються, фарбуються, на них можна клеїти шпалери, плитку. На підлогу можна встановлювати ламінат, паркет, клеїти плитку та будь-які інші види оздоблення.

Стрічки опалення INFRATERM

 

Переваги

Інфрачервоне опалення стрімко зростає в світі. Порівнюючи зі звичайним, інфрачервоне опалення потребує на 30-50% менше енергії за рахунок більш ефективного нагріву та менших втрат під час конвекції повітря. 

Порівняно з існуючими на ринку рішеннями, система INFRATERM поєднує в собі кращі властивості інфрачервоного опалення підлоги та інфрачервоних навісних панелей. В приміщеннях загального використання та санвузлах краще працює опалення підлоги. В кімнатах для сну та відпочинку нагрів підлоги небажаний, краще максимально використовувати нагрів від стін. 

Досвід наших клієнтів показує скорочення споживання електроенергії вдвічі при заміні електричних конвекторів на інфрачервоне опалення такої ж потужності з одночасним підвищенням відчуття комфорту в приміщенні.

Опалення фарбою INFRATERM дозволяє гнучко спланувати єдину систему опалення всього приміщення, при цьому суттєво зменшуючи витрати на допоміжні будівельні роботи і матеріали. Обмеження системи - ефективний прогрів на відстані до 6 метрів від джерела тепла та неефективна робота при розташовуванні зон опалення за меблями.

 

Як замовити

Вартість системи складається з вартості робіт та вартості матеріалів.
Загальна ціна проектно-інсталяційних робіт із залученням фахівців потрібної кваліфікації - 100 грн/кв.м* на всю площу приміщення. 

Вартість матеріалів наразі є високою. Хоча багато наших друзів вже користуються перевагами такого опалення, наразі ми працюємо над зменшенням собівартості та сертифікацією опалювальної фарби.

Якщо Ви хочете серед перших встановити собі опалення INFRATERM за кращою ціною, то залиште заявку на прорахунок.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 3.6 (31 голос)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню