Як захистити оселю від спеки та ультрафіолетового випромінювання?

Як захистити оселю від спеки та ультрафіолетового випромінювання?

Ще декілька днів і літо зробить наші дні занадто спекотними. Підходить пора кондиціонерів та морозива! Здається, що дім - це місце, де влітку можна сховатись від пекучого сонця та високої температури, але чи дійсно це так?

Все частіше з’являються проекти будинків та квартир з панорамними вікнами, які не закривають шторами, жалюзями чи ролетами. Це стильно та сучасно! Оселя, наповнена світлом, виглядає просторою та піднімає настрій.

Але влітку сонячні промені створюють у квартирі багато незручностей.

  1. Вікна пропускають багато сонячного проміння та швидко нагрівають кімнату, коли на вулиці спека.
  2. Закриваючи вікно шторами, ви робите кімнату значно тускнішою.
  3. На охолодження повітря у приміщенні витрачається у 2 – 2.5 рази більше енергії та коштів, ніж на його нагрівання.
  4. Ультрафіолетові промені є найбільш небезпечними для очей, які цілий рік  страждають не тільки від прямого сонячного світла, але і від так званих косих променів і навіть від ультрафіолету, відбитого від різних поверхонь. На сьогоднішній день клінічно доведено, що ультрафіолет може пошкоджувати не тільки зовнішні, але і внутрішні структури ока.

Навіщо ризикувати здоров’ям?

Новітня розробка компанії GUARDIAN – скло CLIMAGUARD SOLAR – дозволяє швидко вирішити вищеописані проблеми. Це мультифункціональне скло, яке захищає влітку від спеки та взимку від холоду. Нанесені на скло надтонкі шари металів зберігають скло максимально прозорим.

Як це працює?

Спеціальне напилення зі срібла та інших металів створює ефект прозорого фільтру, який пропускає світло, але значно знижує проникнення в дім сонячного тепла влітку і втрату тепла взимку.

Захист від сонця

CLIMAGUARD SOLAR вибірково пропускає або відображає електромагнітні хвилі різної довжини, з яких складається сонячне проміння: більша частина інфрачервоного випромінювання, яке нагрівало б приміщення - відбивається, при цьому світло проходить крізь таке скло практично так само, як і через звичайне. Таким чином близько 58% теплової енергії не потрапляє всередину завдяки склу CLIMAGUARD SOLAR.

Теплоізоляція

В холодну погоду скло дозволяє зберігати тепло у приміщенні. Срібне напилення відображає довгохвильове теплове випромінювання від нагрівальних приладів всередині приміщення, не даючи теплу вийти назовні.

Якщо вам важливе освітлене житло, в якому ніколи не буде тускло через закриті вікна, енерго- і теплозбереження, захист від негативного впливу сонця, спеки – залишайте заявку на безкоштовну консультацію у нашого менеджера!

Безкоштовна консультація

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (2 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню