В умовах тотального зростання тарифів на комунальні послуги дедалі більше українців замислюються, як мінімізувати витрати на утримання власних осель?
Більшість будинків в Україні зведено ще за радянських часів. Тоді перед забудовниками стояло єдине важливе завдання: розмістити якомога більше людей у будинку. Питання про комфортне проживання чи мінімальне споживання енергії було далеко за рамками пріоритетів. Щоб забезпечити тепло взимку та прохолоду влітку, мешканцям таких будинків доводиться витрачати чимало енергії, яка з кожним днем стає все дорожчою.
Отже, енергозбереження є пріоритетним питанням як на рівні держави загалом, так і по відношенню до окремо-взятого споживача енергоресурсів. Постійне збільшення вартості спожитих послуг у платіжках, змушує все більш скрупульозно підходити до питання економії тепла, газу, води та інших енергоресурсів. Проблема підвищення вартості тих чи інших енергоресурсів для громадян не завжди пов’язана з корупційними «схемами». Здорожчання обумовлюється також виникненням дефіциту видобутку енергоресурсів, зростанням ціни на світовому ринку та виникненням екологічних проблем глобального характеру.
Першочерговою проблемою, особливо багатоквартирних будинків, є шалена втрата тепла у прохолодну пору року. Дана проблема має місце як у будинку в цілому, так і в окремо взятих помешканнях. Якщо розглянути дану проблему у відсотковому співвідношенні втрати тепла, то ось яку картину ми отримаємо:
- 10-20% – такий відсоток втрат тепла приносить стара вентиляційна система та протяги, коли всю осінь та зиму маємо відчинені навстіж двері до під’їзду;
- 25% – саме стільки тепла «виходить» через неутеплений дах, який покритий зазвичай лише руберойдом або ж шифером;
- 20% – вікна та скляні конструкції, це як правило відчинені кватирки між поверхами;
- 30-40% – втрачають не утеплені стіни, які пам’ятають ще олімпіаду 80-го;
15% – через неякісні двері у квартирі, зекономили один раз при встановленні вхідних дверей – платимо за це багато років поспіль; - 10% – тягне на себе підвал будинку, що не опалюється;
- 20% – неізольована теплоцентраль в підвальному приміщенні.
Виходячи з таких відсоткових показників тепловтрати, для кожної родини окремо та багатоквартирного будинку у цілому гостро стає питання у пошуку рішень економії тепла, а саме: утеплення горищ, колективне утеплення стін, закупорювання всіх можливих відкритих отворів у підвальному приміщенні, теплорегулюючі загальнобудинкові прилади/лічильники, встановлення екрану між батареєю та стіною (гріє приміщення, а не стіну), зачинення дверей під’їзду, встановлення подвійних склопакетів між сходовими клітинами.
Встановлення якісних вікон, економія електроенергії, води, газу, тепла, значно знизить цифри у платіжках. Загальнобудинкові та квартирні лічильники на енергоносії в значному обсязі зменшать комунальні витрати вашої родини.
Енергоощадні вікна від торгової марки Вікна КОРСА – запорука економії, бездоганна якість, новітні технології та 10 років гарантії. Ексклюзивною продукцією ТМ КОРСА – склопакети з пластиковою, теплою дистанційною рамкою SWISSPACER, з наповненням газом Криптон, що суттєво покращать показники енергоефективності. Широке використання отримало скло ClimaguardSolar, котре запобігає нагріванню приміщення влітку та ефективно утримує тепло всередині приміщення в зимовий період.
Більшість склопакетів, що ми виробляємо на власному заводі у м. Вінниця, заповнені інертним газом Аргон, який сприяє додатковому підвищенню енергоефективності вікна за помірну вартість.
Основні переваги конструкцій ТМ Вікна КОРСА:
- повністю автоматизоване виробництво на обладнанні світового лідера фірми Lisec (Австрія);
- великий досвід і бездоганна репутація – неухильне дотримання технології в процесі виробництва склопакетів;
- ми самі виготовляємо склопакети з використанням високоякісного двокомпонентного полісульфіду та бутилу, які в свою чергу забезпечують механічну міцність і герметичність склопакета протягом усього гарантійного терміну, що становить 10 років;
- ретельна та скрупульозна робота відділу контролю якості.
Інноваційна система монтажу «Тепле підвіконня» - цю систему було запроваджено фахівцями ТМ КОРСА по всій території Україні. Головне призначення даної системи – максимальне теплозбереження віконної конструкції. Також система гарантує максимальну герметичність стику стіни та вікна при монтажних роботах, особливо при ізоляційному монтажу, який проводиться за чітким дотриманням норм ДСТУ і відрізняється від простого монтажу наявністю ущільнюючих стрічок. З вулиці між вікном та стіною встановлюється гідробар'єр або ПСУЛ (попередньо стиснута ущільнююча стрічка). ПСУЛ – це стрічка, яка не пропускає в монтажний шов дощові потоки та випускає (за її допомогою випаровується) з монтажного шва конденсат, який збирається там за період прохолодних температур. Зі сторони приміщення до встановлення внутрішнього відкоса встановлюється гідробар'єр - стрічка, яка не пропускає конденсат, який збирається в монтажному шві на внутрішньому відкосі. Таким чином внутрішні відкоси завжди будуть залишатися сухими.
Також додатково є можливість придбати та встановити спеціальні віконні ручки.
Ручка з замком захистить Вашу дитину від небезпеки випадкового відкриття вікна. І від протягу, якщо дитина відкрила вікно без Вашого відома. Також функція блокування вікна в положенні провітрювання (відкиду) дозволить в теплу погоду забезпечити приміщення свіжим повітрям. Ви можете не боятися, що дитина випадково відкриє вікно повністю. Ручка з замочком ставиться на місце звичайної ручки і повністю замінює її функціонал. ТМ Вікна КОРСА, в залежності від побажань клієнта до дизайну, пропонує ручки з замком двох відомих німецьких виробників — компаній GU і HOPPE.
Блок підвіконня виготовлено з жорсткого пінополістиролу, що має високу стійкість до навантажень. Пінополістирол є відносно недорогим матеріалом, який гарантує герметичність вікна в нижній частині, протягом тривалого часу.
Таким чином, після проведення якісних робіт з енергозбереження, досягається значне зменшення споживання ресурсів, що в свою чергу дасть змогу не лише заощадити кошти, а й покращити стан екологічної сфери енергоспоживання.