Віконні технології в гостях у ТМ КОРСА

Віконні технології в гостях у ТМ КОРСА
Віконні технології в гостях у ТМ КОРСА

Діяльність ТМ ВІКНА КОРСА викликає інтерес у засобів масової інформації. Так в черговий раз в профільному журналі «Віконні технології» з'явилася публікація про стан справ на віконному ринку.

Журналісти видання вели бесіду з керуючою компанією «Вікна КОРСА».

У статті підняті актуальні і гострі питання з області віконної промисловості:

  • популяризація енергозберігаючих вікон. Зростання попиту на газонаповнені склопакети і енергоефективну профільну систему REHAU GENEO.
  • технологічний прорив на ринку нестандартних конструкцій. Запатентована технологія армування арочних вікон дозволила надавати пластиковим вікнам і дверям унікальний зовнішній вигляд.
  • тенденція заміни старих пластикових вікон. Холодні зими вимагають наявності тільки теплих вікон, тому нерідко власники міняють старі вікна на теплі вікна від ТМ КОРСА.

Армовані арочні двері

  • участь ТМ КОРСА на всіх великих віконних виставках.
  • розширення представництва компанії в регіонах. У салонах ТМ КОРСА покупець завжди отримає консультацію кваліфікованих фахівців.
  • участь і перемоги ТМ КОРСА в престижних конкурсах. В черговий раз наша компанія здобула перемогу в головному віконному конкурсі України організованому компанією REHAU.
  • соціальні програми для пенсіонерів, ветеранів, багатодітних сімей. Ми дотримуємося думки, що якісні вікна повинні бути в кожному будинку, тому програми лояльності – незмінний атрибут при роботі з клієнтами.

двері та вікна рехауДвері ТМ КОРСА

Оцініть цю сторінку
Ніхто ще не голосував. Будьте першим
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню