Встановлення вхідних металопластикових дверей в офісній будівлі

Встановлення вхідних металопластикових дверей в офісній будівлі

Двері - це обличчя будь-якого приміщення, тому вони мають бути стильними та красивими. Крім усього іншого вхідні двері повинні мати такі характеристики як надійність, довговічність і міцність. Наш замовник звернувся до авторизованого партнера у місті Тернопіль – Вовка Василя з метою встановлення відповідних дверей для офісної будівлі.

 

Вхідні двері REHAU

 

Що було використано:

  • Вхідні двері REHAU 118/70;
  • Колір: Золотий дуб (двостороння)
  • Склопакет двокамерний;
  • Аргон;
  • Скло Low-e;
  • Пластикова дистанція;
  • Натискна ручка;
  • Замок SECURY-AUTOMATIC;
  • Завіс SIMONSWERC;
  • Колір: бронза.

Вхідні двері REHAU 118/70

Універсальні металопластикові вхідні двері, які чудово підійдуть для приватних будинків, котеджів та комерційної нерухомості. Вони мають високі параметри міцності: ширина дверної стулки і рами 68 мм, а висота - 118 мм, товщина посиленого замкнутого армування профілю 2 мм. Спеціальні комплекти фурнітури та петлі розраховані на часте відкривання, що забезпечує бездоганну та довгу роботу конструкції. Вхідні двері виготовляються з профільних систем з монтажною глибиною 70 мм. 

Пластикова дистанція

Дистанційна рамка виготовлена ​​із композитного матеріалу, в основі якого полімер. З боків нанесено металеву фольгу. Дистанція не дає утворюватися конденсату і усуває місток холоду, забезпечуючи високий рівень теплоізоляції та герметичності.

Аргон

Абсолютно безпечний інертний газ без кольору та запаху. Його щільність на 38% більша, ніж у повітря. Використовується в склопакетах для підвищення рівня тепло- та шумоізоляції.

 

пластикові вхідні двері

Скло low-e

Скло зі спеціальним непомітним оку покриттям та низькою здатністю до пропускання тепла. Воно відбиває тепло від опалювальних приладів всередину приміщення і таким чином підвищує рівень теплоізоляції.

Замок SECURY-AUTOMATIC

Замки цієї марки мають клас А за надійністю та пройшли випробування на багаторазову роботу дверей. Система роботи відбувається таким чином: два масивні ригелі і центральна засувка при закриванні дверей автоматично висуваються на 20 мм. Вхідні двері забезпечують класи протизламності RC-2 та RC-3. Зовні відкривання дверної системи із замком SECURY-AUTOMATIC може відбуватись за допомогою вмонтованої в стіну кнопки або спеціальною кнопкою на переговорному пристрої. Дверні запори відкриваються за допомогою електроприводу: сигнал на електродвигун надходить із вмонтованого в брелок електронного чіпа. За відсутності електроенергії замок можна відкрити ключем.

Замовник був задоволений виконаною роботою та отриманим результатом. Якщо Ви ще в процесі вибору вхідних дверей, телефонуйте за номером 0 (800) 210 210 або залишайте заявку по кнопці нижче. Наші кваліфіковані менеджери підберуть для Вас найкращий варіант, зроблять прорахунок замовлення та організують приїзд замірника.
 

 

Замовити вхідні двері

 

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (1 голос)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню